Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові електричка збила на смерть чоловіка з велосипедом
Рекламодателям

Радио
Радио

У Чернігові електричка збила на смерть чоловіка з велосипедом

У п’ятницю, 15 листопада, сталася фатальна аварія на залізничній дорозі у Чернігові.Електричка «Київ-Неданчичі» відправившись від центрального вокзалу рухалась в сторону Подусівки. На 176 км Південно-західної залізниці електропотяг збив невстановленого чоловіка, який намагався переткнути колії разом з велосипедом. Станом на 14 годину понеділка, 18 листопада, особу загиблого так і не вдалося встановити, адже при собі у чоловіка не було жодних документів.

Затримка руху потягів склала більш двох годин.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 276 - Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту Кримінального кодексу України. Проводяться слідчі дії.
До речі, черговий на залізничному переїзді на Подусівці, каже, що це перший фатальний випадок на цій ділянці за багато років. Але на цих коліях, поряд із зупинкою електричок, люблять постійно перебувати п’яні особи. Деяких навіть потрібно проводити, адже самостійно з колій піти вони не в змозі.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електричка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект