Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Тримісячного Ярослава задушили чи сам задушився?

Радио
Радио

Тримісячного Ярослава задушили чи сам задушився?

14 жовтня, на Покрову, у селі Ільмівка Городнянського району помер Ярослав Алексієнко. Дитинчаті було три з половиною місяці. Немовля спало з батьками в одному ліжку.Розтин показав, що смерть настала внаслідок асфіксії (удушення). Від чого те удушення сталося, має з’ясувати слідство. Випадково чи навмисно і чим булі перекриті дихальні шляхи? Видимих слідів на шийці маляти не знайдено.


Родина перебуває під супроводом соціальних служб. Мати, 25-річна Євгенія Дьошева, до смерті Ярика мала п’ятьох дітей. Батьки різні. Старший син вже ходить до школи. Життя у Євгенії бурхливе. Жила з чоловіком, потім з його сином Єгором, від якого і народила Ярослава.

— У неї у Ільмівці немає рідні. До нас у село Женя приїхала у 2018 році, після перебування у реабілітаційному центрі. П’яною я її не бачив, — говорить Сергій Гавриленко, сільський голова Ільмівки. — Сама вона з Терехівки Чернігівського району. Жила у Олександрівні Ріпкинського району, чоловіки звідти. Женя виявила, що дитина мертва, і відправила старшого сина за фельдшером. Я приходив, бачив, дитя лежало на ліжку.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №43 (1745), 24 жовтня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Городнянський район, Ярослав Алексієнко, немовля, удушення, Євгенія Дьошева, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект