Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » За фактом спалаху вірусного гепатиту у 7-й школі Чернігова поліція відкрила кримінальне провадження


Home net

За фактом спалаху вірусного гепатиту у 7-й школі Чернігова поліція відкрила кримінальне провадження

За фактом спалаху вірусного гепатиту у школі Чернігова поліція відкрила кримінальне провадження. Про це UA: Чернігів сказала речниця міського відділу поліції Наталія Слабеняк.Нагадаємо, у чернігівській школі №7 виявили вірусний гепатит. За словами начальника Держпродспоживслужби в області Юрія Павлішена, станом на вчорашній вечір госпіталізували 13 людей – це 12 учнів та працівниця харчоблоку. У навчальному закладі провели санітарні обстеження. Навчання там не відміняли.

У поліції провадження відкрили за частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу України. Це порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням. За словами Наталії Слабеняк, таке правопорушення карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – це до 1700 гривень, або арештом до шести місяців, або ж обмеженням волі до трьох років.

Матеріали по темі:


У Чернігові в школі №7 зафіксували 5 випадків гепатиту

Ще у 8 дітей виявили гепатит

Начальник Управління освіти прокоментував ситуацію з гепатитом у 7-й школі

Основна причина гепатиту - порушення правил особистої гігієни


UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гепатит А, школа №7, кримінальне провадження, поліція

Добавить в:


ЦентрКомплект