Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 22 жовтня - відкриття ЦНАПу у Бобровицькій громаді


22 жовтня - відкриття ЦНАПу у Бобровицькій громаді

22 жовтня у Бобровицький ОТГ свої двері урочисто відкриє сучасний центр надання адміністративних послуг, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».Відтепер всі послуги, за якими раніше треба було обійти не одну структуру і просидіти в черзі не одну годину, а часом і день, можна буде отримати в одному місці. Це і реєстрація жителів, нотаріальні, соціальні, пенсійні, земельні послуги, послуги місцевого значення, реєстрація бізнесу та нерухомості.U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею і Швецією, підтримує реформу децентралізації та сприяє створенню багаторівневого управління, яке є прозорим, підзвітним та чутливим до потреб населення.

ЦНАП модернізований за європейськими стандартами, він доступний і для осіб з функціональними обмеженнями.У громаді переконані, що центр надання адмінпослуг стане дієвим прикладом ефективного партнерства між ОТГ та міжнародною донорською програмою, завдяки якому тисячі мешканців отримають доступ до якісних послуг.

Після відкриття центру співпраця з європейцями не припиниться. Адже за умовами договору, шведи й надалі моніторитимуть, як надаються послуги для населення, проводитимуть анкетування, будуть спостерігачами і навіть отримувачами послуг.

Отож, 22 жовтня об 11.00 кожен бажаючий матиме змогу завітати до сучасного ЦНАПу за адресою: місто Бобровиця, вул. Лупицька 4. На урочисте відкриття прибудуть представники посольства Швеції та Європейського Союзу.

Сніжана Божок, «Чернігвщина» №42(755) від 17 жовтня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бобровицька ОТГ, ЦНАП, відкриття, анонс, запрошення ULEAD з Європою, адмінпослуги, Божок, Чернігівщина

Добавить в:


ЦентрКомплект