Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Можна гроб не за 10 тисяч гривень купити, а за 586 гривень. А можна за кермо комбайна п'яним не сідати...»


Нормовен

«Можна гроб не за 10 тисяч гривень купити, а за 586 гривень. А можна за кермо комбайна п'яним не сідати...»

На 11 жовтня в Апеляційному суді призначено розгляд справи по резонансному ДТП, що обговорювала вся область. Тоді трагічно загинула 16-річна Віка Шиш з села Ямище Ріпкинського району.


Пам’ятник Вікторії


Увечері 22 серпня торік дівчина на велосипеді їхала до друзів у село Сибереж. Відстань між селами кілометрів п’ять. У Сибережі чекали, а Віки все не було. Виїхали назустріч і побачили її мертву. Велосипед був у крові. Поліція на дорозі побачила сліди від протекторів шин комбайна «Джон Дір». Знайшли його на території транспортного парку у селі Малий Листвен. З’ясувалося, він зачепив дівчину жаткою. За кермом був 39-річний Юрій Єгоричев з Ріпок. «Здійснивши наїзд на потерпілу, обвинувачений не зупинив керований ним зернозбиральний комбайн та місце пригоди залишив. Усвідомлюючи, що неповнолітня перебувала у небезпечному для життя стані, не вжив заходів для надання першої медичної допомоги», — повідомила прокуратура.

Провадження відкрили відразу за двома статтями: частиною 2 статті 286 КК України (порушення Правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) та частиною 1 статті 135 (залишення у небезпеці).

— У кінці серпня Ріпкинський суд дав Єгоричеву чотири роки тюрми. І присудив виплатити нам з чоловіком по 300 тисяч гривень за моральну шкоду. Та Єгоричев вини так і не визнав. Юристи сільгосппідприємства кажуть, комбайн не їхній, тому платити не будуть. І хочуть, аби водія випустили на волю. Він вже рік як сидить у Чернігові в СІЗО. Як це випустити? Віка була наша єдина спільна дитина, — схлипує мати 45-річна Людмила Шиш. — Вісім засідань відбулося.

І комбайн не їхній, і водій був не п’яний. Незважаючи на те, що знайшли алкоголь у організмі. То він, мовляв, наступного дня вже о шостій ранку пішов пива купив. А комбайн пошкоджений, тому що, бачте, Єгоричеву води захотілося. Він відкрутив пляшку, пробка впала, він за нею нахилився і комбайн в’їхав у дерево. Він не збивав нашої дитини, то хтось інший.

Як і чим вплинули на свідків, не знаю. Той, що нам правду казав, на суді говорив, що нічого не бачив. Напарник комбайнера відразу після ДТП виїхав на Західну Україну. Що, його знайти не можна? Це ж не голка у сіні.

Юристи на суді казали: «Гроб купили за десять тисяч гривень, можна було і за 586 гривень». Так можна йому було і за кермо п’яним не сідати. І дитину нашу не кидати помирати на дорозі, і поминки, бачте, їм задорогі. Ми гранітний пам’ятник поставили доньці за 200 тисяч гривень. Тому що у нас нічого не залишилося, тільки пам’ять про Віку. Сподіваємось, що Апеляційний суд чесний і не вилетить Єгоричева на волю, — додає Людмила Михайлівна.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №41 (1743), 10 жовтня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Вікторія Шиш, ДТП, Ріпкинський район, суд, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект