Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині розпочався осінній призов до Збройних Сил України


Home net

На Чернігівщині розпочався осінній призов до Збройних Сил України

Традиційно, біля пам'ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України», 9 жовтня, у Чернігові відбулись урочистості присвячені проводам призовників до лав Збройних Сил України.
Щоб привітати та підтримати юнаків, які незабаром набиратимуться військового досвіду, зібралися керівництво області, військові, громадськість міста, рідні та близькі.– Ми розпочали призов «Осінь-2019». Вчора ми відправили до збройних сил 38 військовослужбовців, сьогодні відправляємо 46, і завтра також 46 чоловік. Всього на цій неділі 130 військовослужбовців. В основному до Збройних сил України, а також частково до Національної гвардії України. Всього за осінь 2019 року ми призиваємо 461 військовослужбовця. Всі військовослужбовці направляються до навчального центру де будуть проходити підготовку за майбутньою спеціальністю протягом 3 – 4 місяців. Всі військовослужбовці забезпечуються формою одягу згідно до пори року, харчуванням і матеріально. Крім того, кожен військовослужбовець отримав одноразову матеріальну допомогу в сумі 3892 гривні відповідно до постанови Кабінету Міністрів. Призов йде за планом і проблемних питань немає, – каже полковник Олександр Криворучко, військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.– Перш за все, хочу побажати вам тримати честь України, тому що ви йдете до лав справжніх чоловіків. Ви будете вчитись тому як захищати Батьківщину. У всі часи, у всіх народів, вважалося найкращим чоловічим обов’язком, стати до лав захисників Батьківщини. Сьогодні Україна переживає дуже непрості часи. Відстоювати мир треба завжди маючи гордість, маючи мужність, маючи впевненість, маючи внутрішню силу, і цьому ви будете навчатись. Звичайно вас будуть чекати. Звичайно ви неповинні забувати про батьків, про дівчат, які ждуть від вас листів але я думаю, що ви повернетесь зовсім іншими людьми. Ви повернетесь змужнілими, ви будете знати, що таке справжнє чоловіче плече, що таке військова дружба, а головне, ви будете прийняти до лав воїнів, – сказала Наталія Романова, в.о. голови обласної державної адміністрації.

Слово мали також – заступник голови Чернігівського відділення української спілки ветеранів Афганістану, воїн-інтернаціоналіст полковник запасу Анатолій Кирилюк, та представниця громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» – мати загиблого героя, старшого солдата 13 окремого мотопіхотного батальйону Володимира Близнюка – Олена Белеанцева.
З показовими виступами перед призовниками виступали представники прикордонного загону та нацгвардійці. Вихованці Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді міста Чернігова виготовили для хлопців традиційний український оберіг – ляльку-мотанку «Подорожницю». А настоятель храму Святої Великомучениці Катерини, протоієрей Роман Кіник благословив призовників на щасливу службу.
Музичний супровід заходу забезпечили: академічний народний хор обласного філармонічного центру фестивалів та концертних програм та духовий оркестр Військового музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України.


Більш світлин тут


Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: армія, ЗСУ, призов, проводи, юнаки, призовники, Криворучко, Романова

Добавить в:


ЦентрКомплект