Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Прилуцький єнот Єна стала Фенею та знайшла господарів. П'є каву з молоком та їсть персики


Нормовен

Прилуцький єнот Єна стала Фенею та знайшла господарів. П'є каву з молоком та їсть персики

У серпні «Вісник Ч» писав про єнотика Єву (чи єнотовидну собаку, хто то насправді, думки розійшлися). Її з перебитим хребтом знайшли у середмісті і принесли волонтерам.


Єнота Феню годує донька нової господині Ольга Євсєєва

Звідки взявся єнот, невідомо. Одні думають, що втік з приїжджого цирку, інші — що від господарів-мисливців (на єнотах тренують мисливських собак).

Волонтери громадської організації «Прилуцьке товариство захисту тварин» оголосили збір коштів для лікування Єви. Скалічену тварину возили у Київ. Там робили повне обстеження. Висновок столичних ветеринарів — інвалідність, ходити задніми лапками не буде, не допоможе навіть операція.

Забрати єнота до себе було багато бажаючих, доки люди не дізнались про стан тварини. Не брали ані люди, ані зоопарки, ані пункти тримання тварин.

Тоді було вирішено, що житиме Єва по черзі у всіх волонтерів.

— Єнот вже знайшов господарів, — повідомила телефоном Наталія Блінова, голова громадської організації «Прилуцьке товариство захисту тварин». — Це наша волонтер Альона Дейнеко.

— Це була ініціатива свекрухи Наталії Хрикіної, — розповідає Альона Дейнеко. — Дуже вже шкода стало тваринку. Тому забрали до себе назавжди. Це ж не іграшка, щоб погратися і віддати. Має бути відповідальність.

— Як себе почуває Єва?

— А вона вже не Єва. Назвали Фенею. Свою кличку добре знає, відгукується, — виправляє мене Альона. — А почуває себе добре, наскільки це можливо. Буквально бігає по хаті.

— Бігає? — дивуюсь.

— Підгибає хребет і на передніх лапках пересувається. Вона ж маленька. Швидка така. Як сидить, то і не скажеш, що з нею щось негаразд.

— Де живе Феня?

— Зараз у хаті. Спить у кімнаті разом зі свекрухою. Уже пообривала і шпалери, і лінолеум, і постіль подрала. Та що ж поробиш. Тваринка хоче гратися. Ви б чули, як свекруха з нею розмовляє. Ну дуже кумедно.

Живе у котячій будці — будиночку з отвором-ніркою. У природі ж єноти живуть у норах. То Фені подобається.

— Чим годуєте тваринку?

— Їсть добре. Помітно поправилась. Любить м’ясо. А ще персики, виноград. Разом зі свекрухою п’є каву з молоком.

— Яка ще екзотика є у вашому дворі?

— Коти та собаки. Раніше були й білки.

Матеріали по темі:

Єнотовидну собаку виходжують зооволонтери у Прилуках (відео)

Єнотику Єві з Прилук волонтери шукають господаря. З доглядом обіцяють допомогти

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №40 (1742), 3 жовтня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: єнот, Прилуки, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:


ЦентрКомплект