чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Єнотовидну собаку виходжують зооволонтери у Прилуках (відео)Єнотовидну собаку виходжують зооволонтери у Прилуках (відео)

У Прилуках зооволонтери виходжують єнотовидного собаку. Два дні тому під час прогулянки у спальному мікрорайоні міста тварину із кущів витягнув пес містянина. Чоловік передав її до Прилуцького товариства захисту тварин. Зооволонтерка Рита Замараєва каже, самиця була поранена і виснажена.Це – Єва. Два дні тому під час прогулянки у центрі міста її з кущів витягнув пес містянина. Цуценя єнотовидного собаки забрала до себе зооволонтерка Рита Замараєва. Вона щодня носить тваринку до ветеринарної клініки на процедури. За розміром зубів визначили – цуценяті не більше 3-ох місяців.

Рита Замараєв, волонтерка Прилуцького товариства захисту тварин: «Трохи менше вівчарки собака була, вона його знайшла в кущах, і вона його зубами вхопила ж. Отут, де в нього вистрижене, отут і тут, і пошкодила ж йому хребет. Я кажу: «Я його заберу». Вийшла, а він в пакеті у них лежить, вони й віддали. Додому принесла, а він ніякий. Ну, до ветеринара. А там з’ясувалось, що він декілька днів не їв, не пив, тому такий був виснажений. Тепер дивіться: ожив уже, хороший став».

Лікування та догляд, каже Рита Замараєва, дають результати: самиця вже добре їсть та п’є. Також вона подружилася з котами та собаками, які живуть у волонтерки. На задні лапи тваринка поки не стає. Що у неї з хребтом, планують визначити за результатами рентгену.

Рита Замараєва, волонтерка Прилуцького товариства захисту тварин: «Поки не зажило ще, йому ще цілий тиждень треба буде колоти уколи. Потім є надія, що він піде, а поки ще в нього пухлина на хребті. Що в нього – чи удар, чи - не знаю».

Звідки у центрі Прилук з’явилося цуценя дикої тварини, волонтери не знають.

Наталія Блінова, голова Прилуцького товариства захисту тварин:
«Одразу ми думали, що випав з балкону, від когось утік. А тоді нам пишуть в інтернеті, що, можливо, на нього натравлювали собак. Але хазяїн не з’явився. Дзвонили люди, хочуть взяти на утримання. Але люди думали, що єнот, єнот коштує дорого, а це єнотовидна собачка. І тепер люди задумуються, як я кажу, що вона буде тільки передніми лапками лазити».

Волонтери збирають для Єви гроші, поки – лікують за власні. Вони, каже Наталія Блінова, мріють, щоб тваринка одужала і потрапила до заповідника, де вона зможе жити в умовах, максимально наближених до природних.

Кандидат біологічних наук Юрій Карпенко каже, єнотовидні собаки зазвичай живуть у норах у лісах. До міста тварина могла потрапити або з природи, або з житла людини.

Юрій Карпенко, кандидат біологічних наук: «Можливо, десь у центрі міста, якщо це парк або парк, який прилягає до річки, то, можливо, там просто було лігво. І коли вони попідростали, брак їжі міг викликати просто те, що вона пішла до міста шукати їжу. Або другий варіант: може, у когось вона жила і могла втекти з вольєра або з будинку».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: єнотовидна собака, Прилуки, Рита Замараєв, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект