Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 4-й всеукраїнський фестиваль військових духових оркестрів розпочався у Чернігові. Фото


Нормовен

4-й всеукраїнський фестиваль військових духових оркестрів розпочався у Чернігові. Фото

- Я думаю, коли понад дві сотні музикантів грає одночасно - це об’єднує і народ, і громаду. Одеса, Вінниця, Київ, Хмельницький та інші зібралися у нас в Чернігові відсвяткувати день міста, - розповів начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради, колишній військовий диригент, Олександр Шевчук.Сьогодні у Чернігові відкрили 4-й всеукраїнський фестиваль військових духових оркестрів. Музиканти з різних куточків країни марширували від Красної площі до Катерининської церкви під оплески чернігівських глядачів. Біля храму їх чекали показові виступи усіх музикантів і спільне виконання однієї композиції. Зведений оркестр нараховував 200 чоловік.

Родзинкою фестивалю став гурт мажореток з Хмельницького.

Завтра, 22 вересня, виступи провідних військових музичних колективів відбудуться по всьому Чернігову. Почути їх можна буде у сквері біля Мегацентру, мікрорайоні "Шерстянка" та "Масани" і скверах ім. Богдана Хмельницького та "Березовий Гай".

Олександр Штупун, спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.


Теги: фестиваль, військовий оркестр, День міста, Олександр Штупун

Добавить в:


ЦентрКомплект