Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Центр для молоді відкрили в НіжиніЦентр для молоді відкрили в Ніжині

Тепер у молоді Ніжина є місце для дозвілля – Молодіжний центр. Він має стати локацією, де молодь міста зможе розвивати і реалізовувати свої ідеї, навчатися, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, співпрацювати з навчальними закладами міста, громадськими організаціями, бізнес-спільнотою.


Настольні ігри - найкраще дозвілля

Тут сім днів на тиждень, 365 днів на рік вируватиме життя. Для молоді працюватимуть клуби та гуртки за інтересами, якими керуватимуть фахівці центру, а також волонтери. Тренінги, семінари, кінопокази, будь-які навчальні, розважальні та виховні заходи – все відбуватиметься тут, на базі центру.

Відкриття молодіжного центру для Ніжина має велике значення, адже тут є декілька навчальних закладів, і молоді в цьому місті вистачає. Більше того, самі молоді люди просили про його створення.

«Про те, що такий центр потрібен місту, сказала сама молодь, адже вона хоче мати безкоштовний, креативний, вільний простір, де розвиватиме свої ідеї, втілюватиме їх та здобуватиме цікавий досвід, – директор Ніжинського міського молодіжного центру Анжеліка Тимченко. – Тренінги, семінари, кінопокази, будь-які навчальні, розважальні та виховні заходи – все відбуватиметься тут, на базі центру. Також працюватимуть клуби та гуртки за інтересами, які куруватимуть фахівці центру, а також волонтери».

Марія Пучинець, тижневик «Чернігівщина» №36 (749), 5 вересня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, Молодіжний центр, дозвілля, діти, Анжеліка Тимченко, «Чернігівщина», Марія Пучинець

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект