Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Золотий фініш Владислава Романчича

Золотий фініш Владислава Романчича

У Чернігові на базі обласної СДЮШОР з лижного спорту завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок.В передостанній день найсильніші наші українські спортсмени сперечалися за нагороди в мас-старті. Чернігівці знову не змогли зійти на вищу сходинку п’єдесталу пошани, фінішувавши другими, як серед дівчат, так і серед хлопців.Друге золото чемпіонату завоювала Любов Кип’яченкова з Харкова. Причому боротьба в юніорок вийшла дивовижною! На фінішне коло трійка лідерів пішла в інтервалі чотирьох секунд, причому Кип’яченкова була наздоганяючою! Проте, на останніх кілометрах харків’янка була набагато швидшою за суперниць, і в підсумку на 12 секунд випередила Христину Дмитренко з Чернігова, яка стала другою, і на 22 секунди - бронзового призера Катерину Свинаренко з Сум.


А справжнім вінцем чемпіонату стала змішана естафетна гонка. Інтрига її виявилася напрочуд непередбачуваною. На перших двох етапах лідерство захопили харків’янки Оксана Коваленко і Любов Кип’яченкова, які відстрілялися на нуль. Чернігівські дівчата сестри Валерія і Христина Дмитренко також порадували бездоганною точністю, але ходом програли суперницям і передали естафету третіми. Наш Микола Нечипоренко схибив на вогневому рубежі, а на дистанції не зумів наздогнати лідерів і фінішував лише четвертим.

Здавалося, неодноразовому призеру чемпіонату Владиславу Романчичу вже не наздогнати біатлоністів Харкова і Сум, проте наш майстер спорту зробив справжній спортивний подвиг, включивши максимальну швидкість на дистанції. Та сталося непередбачуване - зламалася лижеролейна палка. Однак Владислав виявив неабиякі характер і терпіння, на стрільбі був справжнім снайпером. І коли тренери замінили палицю, юніор рушив, як ураган, на фініш і на дві секунди випередив харків’ян, продемонструвавши найшвидший час. Молодець!

Золотий фініш Владислава не тільки приніс чернігівцям перші золоті медалі, а й дав змогу в комплексному заліку перемогти збірній Чернігівщини й стати володарями Кубка Міністерства молоді та спорту України.У ці дні переможці та призери чернігівських стартів готуються в Білорусі до чемпіонату світу з літнього біатлону, який відбудеться 23-25 серпня на трасах спортивного комплексу в Раубічах.

Сергій Гайдук, «Деснянка» №33 (768) від 15 серпня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: біатлон, Гайдук, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект