Школа шукає директора

В селі Сулак, яке входить до Носівської ОТГ, вакантна посада директора місцевої школи.

Попередній очільник начального закладу пішов на пенсію, а кандидати на посаду директора не поспішають подавати заяви на участь у конкурсі.Довгий час директором Сулацької ЗОШ І-ІІ ступеня був Михайло Степанович Боліцок, та цього року вчитель вирішив піти на заслужений відпочинок.

«Михайло Степанович допрацював цей навчальний рік і написав заяву, людина просто пішла на пенсію, – говорить начальник освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради Наталія Товстоног. – Це не повна школа, вона знаходиться в селі Сулак. Поки що заяв від бажаючих зайняти місце директора ми не отримували, але, я думаю, серед тамтешніх вчителів все ж таки знайдеться людина, яка очолить школу».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду директора стандартні: вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або спеціаліста, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан здоров’я, що не перешкоджає виконувати професійні обов’язки, перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р.

Документи кандидати можуть подати поштою або особисто протягом 21 календарного дня з дня оголошення про проведення конкурсу до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради. Орієнтовна дата проведення конкурсу – 01серпня 2019 року.

Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за телефоном 2-12-76, e-mail: nosivmvo@ukr.net (Ковальчук Л.М.) або за адресою: м. Носівка, вул. Центральна, 20.

Марія Пучинець, «Чернігвщина» №29 (742) від 18 липня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: освіта, кадри, Носівська ОТГ, Сулацька ЗОШ ІІІ ступеня, Сули, Пучинець, Чернігвщина

Добавить в:


ЦентрКомплект