Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Є шанс отримати грошову премію (відео)

Є шанс отримати грошову премію (відео)

«Чернігів, купуй рідне». Так Чернігівська міська рада у рамках підтримки малого та середнього підприємництва у місті Чернігові на 2017-2020 роки вже 3-й рік поспіль проводить інформаційну кампанію.



Область теж долучається до цього проекту і пропонує місцевим виробникам розміщувати на своїй продукції логотип «Чернігівщина, купуй рідне».

Обидва логотипи можна завантажити на офіційному сайті облдержадміністрації та маркувати власну продукцію, щоб популяризувати її. Також, аби стимулювати малий і середній бізнес на Чернігівщині, у відповідному департаменті запровадили й інші ініціативи. Це конкурс «Кращий товар Чернігівщини 2019», підсумки якого плануються підбити під час бізнес-фесту, який відбудеться 1 вересня цього року.

Олександра Хомик, директор департаменту економічного розвитку ОДА: «Прийом заявок на цей конкурс буде тривати місяць – по 11 серпня включно. Цей конкурс передбачає 2 категорії – «Кращий продовольчий товар» і «Кращий промисловий товар для населення».

Отримати грошову премію є шанс у конкурсі на «Кращу інноваційну розробку», яка створена не раніше, ніж 5 років тому, або ще в процесі виготовлення.

Також в обласному бюджеті передбачено 100 тисяч гривень на відшкодування витрат підприємств на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародних рівнях.

Олександра Хомик, директор департаменту економічного розвитку ОДА: «Передбачається, що можна отримати компенсацію до 30% вартості участі в заходах, але не більше 50 тисяч гривень за очну участь у виставково-ярмарковому заході, і до 5 тисяч гривень у разі заочної участі».

Чернігівщина аграрний регіон. 40% виробництва якого припадає на харчову і переробну промисловість. Також сільськогосподарська продукція становить основну частку експорту області на міжнародному ринку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бізнес, підприємці, продукція, ОДА, Олександра Хомик, «Новий Чернігів»

Додати в: