Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як врятувати зелений газон поблизу готелю «Придеснянський»?


Нормовен

Як врятувати зелений газон поблизу готелю «Придеснянський»?

11 липня на нараді з керівниками структурних підрозділів міської ради та підприємств житлово-комунального господарства міста під керівництвом заступника міського голови Андрія Черненка серед інших питань піднімалося питання і захисту елементів зеленої зони Чернігова від безгосподарного та варварського ставлення до них деяких чернігівців.Начальник комунального підприємства "Зеленбуд" Роман Старіков (фото) озвучив звернення до нього працівників інституту сільськогосподарської мікробіології з приводу того, що мешканці прилеглих до готелю «Придеснянський» будинків безсоромно ставлять свої автівки прямо на газоні, перетворюючи зелену зону на витоптаний колесами тік, який після дощу перетворюється на місиво бруду.

Варто зазначити, що нищиться саме те, чим славиться Чернігів, чим характерно вирізняється серед інших обласних центрів України – ошатною зеленню.
Після тривалих обговорень та численних пропозицій чиновники вирішили поставити в цьому місці тимчасові загородження та взятися до відновлення газону. А також там планується посадити ряд дерев та облаштувати тротуар. Що ж до місця для паркування автівок, то це питання потребує додаткового обговорення з жителями багатоповерхівок.

До речі, проектант мав би передбачити необхідність території для облаштування парковки автомобілів жителів даного будинку.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: газон, парковк

Добавить в:


ЦентрКомплект