Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Жительку Соснівки з Корюківщини вкусила змія. Їй терміново ввели протизміїну сироватку

Жительку Соснівки з Корюківщини вкусила змія. Їй терміново ввели протизміїну сироватку

Більше тижня після укусу плазуна лікувалася в Корюківській ЦРЛ Алла Ісаченко.Це сталося у середині червня у селі Соснівці, що неподалік Корюківки. Уранці 55-річна Алла Ісаченко працювала на городі на овочевій грядці. Непомітно до неї підповзла змія і вкусила за ногу.

Родичі швидко доставили жінку до приймального відділення Корюківської районної центральної лікарні. Медики негайно направили постраждалу до реанімаційного відділення.

За словами лікаря Євгена Стельмаха, немолода жінка перебувала у шоковому стані з низьким тиском. Їй провели невідкладну терапію та вивели з шоку. І відразу застосували протизміїну сироватку.

Три дні Алла перебувала під наглядом лікарів у реанімації. Коли її стан стабілізувався - перевели до терапевтичного відділення. Терапевт Наталія Кожем’яко розповіла, що застосовували антибіотики і гепарин, який не дає згущуватися крові.

«До терапії жінка поступила вже без набряку на нозі. Справи у неї швидко пішли на поправку, і наприкінці червня її виписали з лікарні», - Наталія Кожем'яко.

Віктор Божок

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківська ЦРЛ, змія, Алла Ісаченко, Наталія Кожем'яко

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект