Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Існування лісосмуги на Масанах під загрозою (народна новина)

Існування лісосмуги на Масанах під загрозою (народна новина)

В редакцію сайту Gorod.cn.ua звернувся житель мікрорайону Масани, який схвильований ситуацією, яка наразі склалася в невеликому лісочку, де відпочивають містяни. Олександр просить підтримати петицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій з закликом зберегти зелені насадженні, а також попросив висвітлити проблему на сторінках чернігівського міського порталу. 
 
Прошу Вас висвітлити на сторінці Вашого видання ситуацію, та шляхи її поліпшення щодо збереження невеличкого лісопарку на Масанах в районі будівництва ЖК "Європейський двір" та ЖК "Масани". Останнім часом цей лісовий масив почав занепадати, дерева пошкоджуються шкідниками, а недавно, ще й працівники будівництва під час проведення розкопок посеред лісосмуги, пошкодили ковшом екскаватора цілісність кори декількох дерев, на зауваження щодо пошкодження дерев відповіли жартом, але попросили поліцію по факту їх порушення не викликати обіцяючи назавтра свої косяки виправити і замазати кору пошкоджених дерев спеціальним розчином, але свого слова не дотримали і залишили пошкоджені ними дерева пропадати далі. Будівельні майданчики розташувалися впритул до лісосмуги, що в подальшому може призвести до зменшення і так невеликого, але затишного і красивого лісового парку, де мешканці прилеглих будинків гуляють з дітьми.

Також в цьому лісопарку дуже доцільно розмістити спортмайданчик та дитячий майданчик для поліпшення інфраструктури мікрорайона Масани, де серед щільних, густозаселених  забудов залишається все менше місця для відпочинку. Але на даний момент ніяких позитивних зрушень щодо збереження лісу з боку уповноважених держорганів не було, а тим часом жук-короїд і далі продовжує нещадно знищувати дерева які залишилися цілими.

Для вирішення даної ситуації на міському сайті вже викладено петицію з висвітленням даної проблеми та пропозиціями шляхів її вирішення   https://e-dem.in.ua/chernihiv/Petition/View/1829  за першу добу ця петиція зібрала майже 90 підписів, що свідчить про бажання громади Масанів зберегти даний ліс, але чи буде ця проблема вирішена - питання залишається відкритим.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лісосмуга, Масани, петиція

Добавить в:


ЦентрКомплект