Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Троє акторів з Чернігівщини знімаються у детективі «Рейнджер»


Нормовен

Троє акторів з Чернігівщини знімаються у детективі «Рейнджер»

Канал «2+2» знімає 24-серійний детектив про канадця українського походження Пола Гордійчука, який перебував в Україні як інструктор програми «Український шериф».


Дмитро Сова

Неочікувана загибель колеги змушує Пола не тільки залишитися на батьківщині предків, а й стати дільничним карпатського містечка. Серед акторів, задіяних у зйомках, троє наших земляків (може, іще чиїсь корені з Чернігівщини, якщо не назвала, даруйте).


Олексій Смолка

35-річний Дмитро Сова з Прилук. Він вже знявся більше ніж у 80 картинах. Чернігівський КВНщик 43-річний Олексій Смолка. Найвідоміша його роль — у серіалі «Слуга народу». Він зіграв керівника однієї з фракцій, депутата, котрий на виборах програв Василю Голобородьку. Обидва професійні актори. Та 55-річний Юрій Вульвач з Козельця, дизайнер, виконавець епізодичних ролей у кіно.


Юрій Вульвач

— 31 травня о п’ятій ранку погодував курей та іншу живність і поїхав на зйомки напівсонний. Це була 12 серія. В павільйоні було жарко не тільки від спеки. Хлопці-каскадери пахали, не обійшлося без форс-мажорів. Ще буду зніматися в продовженні. Роль хоч і другорядна, проте я отримав у свою скарбничку нові шоурилки, — розповів Юрій.

Шоурилки — це візитівка актора у відеоформаті. За дві-три хвилини він має показати все найкраще, на що здатен.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №23 (1725), 6 червня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: серіал, детектив «Рейнджер», Сова, Смолка, Вульвач, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект