Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дочка директора КП "Паркування та ринок" потрапила під увагу поліції


Home net

Дочка директора КП "Паркування та ринок" потрапила під увагу поліції

6 червня на каналі Телеграм спільноти Чернігів оперативний зявилось повідомлення про те, що на дівчину 1996 р.н. на ім'я Анна було складено протокол по Статті 130 КУпАП Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння.
Дівчина під час зупинки її патрульними поліцейськими керувала авто марки Лексус RX350 з держномерами СВ 2800 АР.
"Пані Анна'96 керувала автомобілем з ознаками наркотичного сп'яніння. Від проходження огляду, у встановленому законом порядку, у лікаря-нарколога відмовилась, чим порушила вимоги п.п. 2.5 ПДР України.
Патрульні склали протокол за Ч1 Ст.130 КУпАП та відсторонили її від керування"
- йдеться в повідомленні на каналі Телеграм.

На цей випадок звернув увагу громадський активіст Олександр Гашпар, який написав у своєму фейсбуці, що авто зареєстровано на ім'я директора КП "Паркування та ринок" Миколи Олександровича Гоголя.

Сама дівчина не відмовляєються від того факту, що патрульні її зупиняли і саме вона була в цей день за кермом Лексуса, але на її думку обставини та причини, які передували затриманню не такі, як було вказано на каналі патрульної поліції.
На своїх сторінках у соцемережах Інстаграм та Фейсбук Анна Гоголь повідомляє, що є водієм зі стажем у 2.5 роки, також там розміщено повідомлення, про обставини події та її фото з батьком - Миколою Гоголем і машиною марки Лексус.

Така сама машина вказана в декларації її батька, машина випуску 2008-го року.

Нижче розміщуємо текст повідомлення Анни Гоголь:

Машина патрульной полиции выжидала возле заправки ‘ULTRA’ на Нефтебазе именно меня ( собираясь ехать домой закончился у друга бензин, а на газу не заводится, поехали за бензином, чтобы залить в бак и она завелась ), хотя за пол часа до этого иной экипаж остановил меня за проезд на мигающий зелёный ( ехала на другой машине ) говоря что проехала на красный, но доказать это они не смогли!

Выехав из заправки ( соблюдая все правила дорожного движения ), машина патрульной полиции развернувшись поехала в след за мной до Горсада, включили красный и синий маячок

Предъявили что не включила поворотник перед выездом на главную ( от Вала к Загсу ), но он был включен! Около 20-ти минут упрашивала показать мне видеодоказательство моего нарушения! Показывая видео уже сказали что поворотник был включен, далее сказали что включила на начале пешеходного перехода, но увидев своими глазами что поворотник был включен ДО пешеходного перехода!

Далее 2 сотрудника полиции улыбаясь сказали что видят во мне признаки ‘наркотического опьянения’, якобы зрачок не реагирует на свет ( на часах было 6 утра ), предлагая им посветить в мои глаза фонариком услышала ответ что фонариков у них НЕТ, но спустя минут 7 он нашёлся! При свечении в глаза один из инспекторов убедился что зрачки реагируют на свет, а второй инспектор (девушка) в момент свечения отвернула и все дальнейшее время говорила что зрачки не реагируют, хотя в этот момент инспектора стояли друг напротив друга и нагрудная камера видела и слышала что напарник сказал о реакции моих зрачков (реагируют!!!).

Потом решив закурить ‘айкос’ инспектор девушка решила подметить мои нервно трясущиеся руки ( за 2,5 года вождения это впервые меня останавливает полиция, еще и дважды подряд. думаю все нервничают когда их останавливает полиция, еще и без весомой причины для остановки! та и пытаясь приписать наркотическое опьянение ), так же приписывают к наркотическому опьянению

Далее инспектор (девушка) решила сказать что у меня бледное лицо и это так же показатель наркотиков ( не хожу на пляж, не загораю, плохо переношу жару, поэтому выхожу ближе к вечеру на улицу. на заметку для этого инспектора : это я уже немного загорела! ). далее в видео.До речі сама Анна Гоголь, що закінчила ЧНТУ подавалась на патрульного поліцейського, про що свідчить її декларація за 2017-й рік.

Як повідомив прес-офіцер патрульної поліції Віталій Копистко по цьому випадку дійсно був складений рапорт за ч.1 ст. 130 КУпАП. В присутності двох свідків дівчина-водій відмовилась від її огляду в медичному закладі, адже тільки в умовах медичного закладу можна встановити наявність саме наркотичного сп'яніння у водія. 
Також він повідомив, що в машині Анни Гоголь було 2 пасажири. Автівку передали на руки під розписку тверезому водію. За законом це може бути будь-яка людина, хоч родич, хоч стороння, головне, щоб вона була твереза і мала права відповідної категорії. Віталій Копистко сказав, що молодь, яка проводить вільний час у нічних закладах міста часто-густо використовує послугу "тверезий водій", які пропонують місцеві таксо-фірми. Дві такі розписки - одна від водія, що він згодний з тим, що стороння особа береться доставити його авто додому, друга - від того, зобов'язується довезти автіку до дому власника - прикладаються до протоколу. - Протоколів по 130-й ми складаємо в середньому 10 на тиждень, за минилуй тиждень їх було 8, на святи, наприклад, травневі складали по 14-15 на день, - розказав Копистко.

Хто правий поліцейські чи дівчина стане ясно, якщо Анна Гоголь звернеться до суду з приводу скасування складенего щодо неї протоколу. Наразі ми чекаємо її коментар з цього приводу і того чи справді вона відмовлялась від огляду.Так, українські юристи радять ні в якому разі не відмовлятися від огляду, оскільки це буде розцінюватися в майбутньому судом, як те що ви перебували у стані алкогольного сп’яніння. В той же час значна частина постанов закривається через те що минули строки притягнення порушника до відповідальності, така практика має місце і в чернігівських судах. 

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гоголь, поліція

Добавить в:


ЦентрКомплект