Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Авер’янов, Примаков, Блауш: хто з чернігівців кандидат у нардепи від Радикальної партії


Нормовен

Авер’янов, Примаков, Блауш: хто з чернігівців кандидат у нардепи від Радикальної партії

Олег Авер’янов - кандидат в нардепи від «Радикальної партії» на дочасних виборах до Верховної ради.Таке рішення ухвалили сьогодні на з’їзді партії у парку Шевченка в Києві . Голова обласної організації, депутат облради і керівник виконкому «Радикальної партії» у списку зайняв 6-місце.

За цим посиланням його декларація.За мажоритарним округом 205 від «Радикальної партії» в нардепи балотується депутатка Чернігівської міськради Жанна Шерстюк. Це місто Чернігів, Деснянський район, частина Новозаводського району.За 206-м – голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко. Округ включає місто Чернігів і частину Новозаводського району міста.За 207- до Верховної ради балотується депутат облради Дмитро Блауш. 207 округ- це місто Корюківка, Новгород-Сіверський, Городнянський, Коропський, Корюківський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сновський, Сосницький райони.208-й округ - місто Бахмач, Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони, частина Ічнянського району. За цим округом в нардепи балотується міський голова Мени Генадій Примаков.209-й округ - місто Ніжин, Варвинський, Ніжинський, Носівський, Срібнянський райони, частина Ічнянського району – Олег Бузун. Нині він голова Ніжинської районної ради.210 округ - місто Прилуки, Бобровицький, Козелецький, Прилуцький райони. Балотується Олена Шинкаренко. Їй 29 років і вона депутатка Чернігівської обласної ради від фракції Радикальної партії.Нагадаємо, вчора стало відомо, що по 208-му округу на Чернігівщині кандидат від партії «Голос» Анатолій Усенко.

Раніше ми повідомляли, що в списку «Самопомочі» на позачергові парламентські вибори – троє уродженців Чернігівщини.

Павло Халімон – у списку партії «Слуга народу» під номером 56.

Арсен Дідур, Артем Рожко та Сергій Гайдай – кандидати в нардепи від Аграрної партії на дочасних виборах до Верховної Ради.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Верховна Рада, вибори

Добавить в:


ЦентрКомплект