Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » По 208-му округу на Чернігівщині кандидат від партії «Голос» Анатолій Усенко


По 208-му округу на Чернігівщині кандидат від партії «Голос» Анатолій Усенко

Кандидат по 208 виборчому округу на Чернігівщині від партії «Голос» - Анатолій Усенко.

Про це йдеться на сайті політсили Святослава Вакарчука.


Фото – зі сторінки у Facebook Анатолія Усенка

208 округ – єдиний на Чернігівщині, по якому партія «Голос» висунула свого кандидата.
Анатолію Усенку 32 роки.

Як йдеться в його профілі на Facebook, родом він з Бахмача, нині живе в Києві.

Ведучий інтелектуальних ігор у форматі «Що? Де? Коли?» під назвою The Game. Зокрема, 15 вересня 2018 року він був ведучим гри The Game, участь у якій взяли понад 1300 людей.
Рішення про балотування по 208 округу, як сам він написав на сторінці у Facebook, прийняв 2 червня.


7 червня він написав, що взяти участь у виборах йому запропонував батько і він обирає з-поміж 2 молодих політичних сил, «які зацікавили мене своїм прагненням змінити країну».

«Я займаюсь розвитком сімейного бізнесу, де ми вирощуємо сільськогосподарські культури, переробляємо і продаємо м`ясну продукцію кінцевому споживачу, в тому числі у власній мережі магазинів-ресторанів «М‘ясторія», а також очолюю проект The GAME, де організовую інтелектуальні ігри для різних вікових категорій населення з метою їх популяризації.

Це мій перший крок у політиці, до цього ні депутатом, ні кандидатом не був. До партії «Голос» мене не запрошували, я обрав цю політичну силу, бо її принципи та погляди на розвиток нашої держави співпадають з моїми. Я надіслав їм відповідні документи і мою кандидатуру було схвалено», - сказав Усенко у коментарі UA:Чернігів.

Нагадаємо, 208 округ включає Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони, частину Ічнянського району.

Діючий народний депутат там – Валерій Давиденко від фракції БПП.

За даними моніторингу електоральних настроїв українців, що провела соціологічна група «Рейтинг» з 29 травня по 3 червня 2019 року, партія «Голос» входить до переліку партій, що долають 5% прохідний бар’єр симпатій виборців.

Раніше ми повідомляли, що в списку «Самопомочі» на позачергові парламентські вибори – двоє уродженців Чернігівщини.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Анатолій Усенко, партія «Голос», Верховна Рада

Добавить в:


ЦентрКомплект