• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівські гімнастки потрапили до національної збірної (відео)


Чернігівські гімнастки потрапили до національної збірної (відео)

Дві вихованиці чернігівської школи гімнастики потрапили до складу національної збірної юніорів. Роки наполегливих тренувань, участь у різних змаганнях і дівчата отримали бажаний результат. Дар’я Щербакова і Софія Цибуля тренуються відтепер у Києві і представляють Україну на світовому рівні.Чернігівські гімнастки до цих змагань, каже тренерка Юля Бориско, готувалися всю свою спортивну кар’єру. Виконуючи групові вправи, 5 обручів і 5 стрічок, дівчата дійшли до фіналу і здобули срібні нагороди.

Дар’я Щербакова, членкиня збірної команди України з гімнастики: «Гімнастикою почала займатися з 6 років, тобто пішла в перший клас і пішла на гімнастику. Займаюся вже 8-й рік. Як тільки потрапила на гімнастику, почала мріяти про те, щоб потрапити до збірної команди України, буду їздити на чемпіонати світу, чемпіонати Європи».

Софія Цибуля, членкиня збірної команди України з гімнастики: «Все очень хотят и стремятся к этому. И мне кажется, что это очень престижно, что мы туда попали и уже съездили на такой высокий старт – чемпионат Европы».

Аби досягнути в майбутньому спортивних висот гімнастки починають свої тренування з раннього віку, присвячуючи їм по кілька годин в день.


Юлія Бориско, старша тренерка Чернігівської області, суддя міжнародної категорії: «Девочки начинаю заниматься с 4-5 лет. Все конечно мечтают попасть в сборную команду Украины и заниматься под руководством Дерюгиной Ирины Ивановны, старшего тренера. Проводят отборы. Дети приезжают в Киев и проходят кастинги. Или Ирина Ивановна просматривает детей на чемпионатах Украины».

Зараз графік тренувань Софії і Дар’ї змінився. Кількість занять збільшилась. Вони щодня працюють над вдосконаленням своїх навичок та вивчаючи нові вправи.

У складі збірної команди, але вже сеньйор, ще одна чернігівська гімнастка Анастасія Ревун.

Анастасія Ревун, членкиня збірної команди України з гімнастики:
«В мене, як і в кожної гімнастки, є мрія поїхати на Олімпійські ігри, брати участь у складі збірної команди України у групових вправах».

Мріють виступити на Олімпіаді і Дар’я з Софією. Нині ці дівчата готуються до чемпіонату світу, який відбудеться вже через місяць.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гімнастика, національна збірна, тренування, Софія Цибуля, Дар’я Щербакова, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект