Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Штраф за порушення Правил дорожнього руху можна сплатити на місціШтраф за порушення Правил дорожнього руху можна сплатити на місці

Не в кишеню поліцейським, а державі. Це можна зробити після складання патрульним постанови про порушення правил у таких випадках:

— якщо ви погоджуєтеся, що порушили;

— у вас є при собі банківська картка;

— в екіпажа є термінал для оплати.
Патрульний на місці вводить в термінал номер постанови та суму штрафу. Відтак гроші, внесені водієм-порушником, гарантовано потраплять саме на оплату його штрафу. Документом, який підтверджує оплату, стане роздрукований терміналом чек.

Отож мобільний термінал у поліцейському автомобілі суттєво спрощує турботи водія. Згідно з порядком, за яким нині відбувається сплата адміністративних стягнень.

Якщо порушник не оскаржує постанову, повинен оплатити штраф упродовж десяти днів. Уразі несплати у визначений строк, сума адмінштрафу подвоюється. Ця норма стосується не тільки водіїв, а й усіх тих, хто підпадає під грошове покарання за Кодексом України про адміністративні правопорушення.

До речі, в Києві на найвищому рівні вже роздумують, аби для водіїв, які будуть платити штраф на місці, ввести бонус — зменшити суму удвічі. Та це малоймовірно. Коли це держава себе обділила?

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №20 (1722), 16 травня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: штраф, ПДД, поліція, термінал, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект