Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «16 років тому донька пішла в ательє. Досі не повернулася»

«16 років тому донька пішла в ательє. Досі не повернулася»

80-річна Таїсія Коноваленко з Мени два роки як живе без чоловіка.16 років — з надією, що донька знайдеться. Чоловік помер. Донька, Ірина Савонова, пропала.


— Заміжня була. Жила з чоловіком у Новгороді-Сіверському, — розповідає жінка. — Пішла в ательє на примірку. Чоловік повернувся з роботи, а її немає. Тільки записка, куди пішла. Не повертається, і все. Завів мотоцикл, поїхав в ательє. А швачка каже, немає і не було. І все, більше її ніхто не бачив, і нічого не чули. І до бабок, і до дєдок ходили. Кажуть, жива. А де, хто знає. 50 років восени було б. У мене вже і надія на те, що знайдеться, згасає.

Складчина
На все треба гроші, і великі, щоб шукали. А що з нас взяти. Чоловік був шофером. Я в готелі працювала. Чоловік останні чотири роки був хворий на синдром Aльтсгеймера. Няньчила, не здавала в лікарню. Брат був, на рік молодший за мене. 40 днів відбули. І лишилася я одна на цьому світі. Ні рідні, ні внуків.

— З початку незалежності України, 1991 року, в Чернігівській області вважаються безвісти зниклими 143 людини, — коментує прес-секретар Нацполіції в області Юлія Ковтун. — 3 початку 2019 року до поліції в області надійшло 23 заяви. Знайдено 16 людей. Щоб зняти особу з розшуку, потрібно отримати рішення суду про визнання особи померлою або безвісти відсутньою.

— Скільки часу повинно пройти, щоб зняти заяву, і хто має право подавати до суду?

— Якщо безвісти відсутнім, то заяву до суду можна подавати через рік. Аби визнати людину померлою — три роки. Заяви до суду мають право подавати тільки родичі.

Юлія Семенец, «ВісникЧ» №15 (1717) від 11 квітня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Таїсія Коноваленко, Мена, Юлія Семенец, «ВісникЧ»

Добавить в:


ЦентрКомплект