Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Прикордонники затримали незаконних лісорубівПрикордонники затримали незаконних лісорубів

Інформацію про можливе здійснення незаконної вирубки лісу в прикордонній смузі завчасно надали оперативні підрозділи Північного регіонального управління Держприкордонслужби.Днями, під час проведення, перевірочних заходів, прикордонники відділу «Гута Студенецька» на околиці с. Іванівка зупинили трактор «ЛТЗ» з причепом.

У транспортному засобі прикордонники Чернігівського загону виявили чотирьох громадян України, які перевозили свіжо спиляні лісоматеріали, до 4 м³ в діаметрі до 20 см. Документи на право вирубки лісодеревини в осіб були відсутні.

У діях правопорушників вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 246 «Незаконна вирубка лісу» Кримінального Кодексу України, про що повідомлено співробітників Національної поліції.

Крім того, за порушення прикордонного режиму, а в чоловіків були відсутні документи під час перебування в прикордонній смузі, їх притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 119 гривень кожного.

Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лісоруби, браконьєри, прикордонники, Олександр Дудко

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект