• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Весняна акція від меблевої компанії MERX!


реклама

Весняна акція від меблевої компанії MERX!

 АКТУАЛЬНО! На вулицях Чернігова вже справжня весна, а тому - це час для неймовірних акцій та знижок. Акційна пропозиція від MERX - «Яскрава весна» дає вам можливість до 30 квітня цього року, при покупці меблів, отримати знижку у 20% на меблі для дому, а саме на:

• Спальні
• Вітальні
• Прихожі
• Кабінети
• Стінки
• Дитячі
• Дивани, крісла та матраци MERX
• Столи та стільці
• Італійські меблеві дрібниці
Як бачите, асортимент в магазині MERX доволі широкий та різноплановий. Меблі тут виробляють з натуральних матеріалів: дерево або шпон, а ті ж лакофарбові матеріали замовляють в Ліхтенштейні. В магазинах проводиться постійне оновлення асортименту, адже компанія прагне завжди бути в тренді та дотримуватись модних тенденцій у меблевій галузі.
Вам не потрібно переживати чи буде та ж вітальня, чи стінка в наявності одразу в магазині, адже компанія має досить велику кількість складських приміщень. Це дозволяє в короткі терміни доставити будь-яке ваше замовлення просто до вас додому.
Найкращі приклади меблів MERX експонуються на найбільших міжнародних меблевих виставках ISaloni (Італія) та The Melbourne Home Show (Австралія). Окрім цього, бренд MERX представлений у країнах СНД, Естонії, Литві, Латвії, Великобританії, США, Канаді та Австралії. Таке співробітництво підтверджує, що продукція компанії визнана й затребувана не тільки в Україні, а й в усьому світі.
Однією з головних переваг меблів MERX є надійність та висока якість. Цього результату компанія досягла за рахунок досвіду, який здобувала протягом 25 років. За ці роки було створено більше 75 000 комфортних спалень, 60 000 практичних віталень і десятки тисяч престижних кабінетів.Компанія MERX забезпечила якісними та надійними меблями вже не одну родину, і кожна з них задоволена своїм вибором. Просто приходьте, обирайте, отримуйте знижку та насолоджуйтесь гарними та зручними меблями у вашої оселі.
В магазинах мережі компанії MERX також діють інші акційні пропозиції та система розпродажів.Більш детально про це можна прочитати на офіційному сайті компанії - www.merx.ua.
 
Магазин-салон «Меблі для дому MERX»
проспект Миру, 180 А
+38 (0462) 25 68 13


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.


Теги: яскрава весна з меркс, спальні, вітальні, прихожі, кабінети, стінки, дитячі, дивани, крісла, матраци, столи та стільці, MERX, надійність та висока якість, зручні меблі, знижки, MERX

Добавить в: