школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові встановили рекорд України з малювання картин за номерами (відео)

KIAУ Чернігові встановили рекорд України з малювання картин за номерами (відео)

У суботу, 1 грудня, в Чернігові встановили рекорд України з малювання картин за номерами. Як це було – бачила Валентина Милько.100 учасників акції зібралися сьогодні у Чернігові, щоб долучитися до Всеукраїнського рекорду з написання картин за номерами.

Наталія Приступа – організаторка проекту розповідає:
– Сьогодні ми встановлюємо рекорд України з одночасного малювання картин по номерах, сьогодні кількість учасників складає 100 чоловік.

Пишуть картини на новорічну тематику. Спіорганізаторка проекту Олена Єлагіна розповідає, що малювати за номерами зможе навіть той, хто ніколи не брав пензля до рук.
– На холсті, надруковані контури і пронумеровані, і ви фарбами, які теж пронумеровані малюєте. Це дуже просто, це як розмальовка, але більш складна і більш деталізована. Тому у вас вийде гарна картина. Ви зможете це зробити власноруч, навіть якщо ви не вмієте малювати зовсім.

Юрій Опанасенко разом з донькою
пише картину за номерами.
– Ми з дочкою вирішили прийняти участь. Оскільки дочка ходить в художню школу,їй цікаво, і тому я як батько вирішив взяти на себе ініціативу і долучитися до цього процесу.

Алевтина Рекрутченко з молодшим сином Романом вирішили долучитися до одночасного написання картин за номерами.
– Я дуже щаслива, що з’явилась така нагода в нашому Чернігові. Взагалі творчість в нашій сім’ї завжди присутня. І з самого малечку я намагаюся допомогати їм в тому, що їм подобається.

Представник Національного реєстру рекордів України Ігор Підчібій фіксує рекорд і вітає учасників акції.
– Я вперше бачу таке дійство, коли така кількість людей створює гарні речі. Мені це дуже до вподоби. Більше за все вражає, що серед учасників дуже багато діток. Малюють за номерами – це вперше в Україні. Я сподіваюся, що не в останнє.

UA: Чернігів

Теги: рекорд, малювання, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект