школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Людмила Толбаєва «В очікуванні осені»Людмила Толбаєва «В очікуванні осені»

Архітектор за освітою, вона, як і подобає творчій людині, має свій особистий стиль, який ні з чим не сплутаєш, і через який вона відтворює свій світогляд.
6 листопада, у Мистецькій вітальні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відкрилася виставка картин з тканини «В очікуванні осені» чернігівської майстрині Людмили Толбаєвої.
Вперше з творчістю Людмили Толбаєвої чернігівці познайомилися в 1995 році. З того часу відбулося більше 10 персональних виставок, на яких були представлені колажі з тканини, гуаші та акварелі.– Я дуже люблю Чернігів, його високі дерева, золоті купола його храмів, і мені дуже боляче, що деякі люди, які живуть в цьому чудовому місті нічого не знають про нього. Вони ходять на виставки але вони бездушні. Вони нічого не читають, не працюють над собою, не занурюються у свою глибину, а у своїй глибині можна багато чого знайти, – каже Людмила Толбаєва.
За її словами, спочатку в глибині її душі зароджуються, як кажуть музиканти, якісь звуки, а вже потім вона починає працювати – збирає лоскути, вибудовує кольорову гаму, і потім з’являється така краса.
На експозиції «В очікуванні осені» представлено 12 робіт. Декоративні портрети, казкові образи та архітектурні пам’ятки, що відобразились на картинах через призму світогляду художниці, мають певний символічний зміст та поетичні, таємничі й загадкові роздуми авторки.
Людмила Миколаївна Толбаєва народилася у 1950 році в Мічурінську Тамбовської області. З 1951 року живе в Чернігові. Навчалася в Полтавському інженерно-будівельному інституті на архітектурному відділенні. Працювала художником на комбінаті «Хімволокно», техніком та інженером у проектному інституті «Агропроект», займалася проектуванням інтер’єру в обласному управлінні зв’язку. Останнє місце роботи – Чернігівський художній музей.

Більш світлин тут

Володимир Коваль

Теги: виставка, картини, бібліотека, мистецтво, архітектура, Толбаєва

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект