Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » За що Атрошенка викликають до суду? Він готовий пройти детектор брехні? (відео)

За що Атрошенка викликають до суду? Він готовий пройти детектор брехні? (відео)

Міський голова Владислав Атрошенко дав пояснення щодо судової справи про начебто конфлікт інтересів, яку наразі розглядає Деснянський районний суд.

Дивіться також: У Чернігові судять міського голову Владислава Атрошенка (відео)Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «В Деснянському районному суді розглядається права щодо доносу одного з громадських активістів за прийняте рішення, яке готував Сергій Калюжний в 2016 році. Було 17 пунктів. Надавалися технічні умови і обмеження, і перелік декілька десятків підприємств».

Мова йде про дозвіл на спорудження торгових рядів для товариства «Сервіс-центр». Одним із засновників якого, на той момент, був тесть Чернігівського міського голови. На земельній ділянці, яку «Сервіс-центр» орендував на центральному ринку, сталася пожежа. Дозвіл на встановлення нових конструкцій мав надати виконком.

В жовтні минулого року громадський активіст Олександр Гашпар написав звернення в Національну агенцію з питань запобігання корупції. В документі він вказує, що 2 червня 2016 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради прийняв рішення, не зважаючи на конфлікт інтересів. Зі звинуваченнями Олександра Гашпара Владислав Атрошенко не погоджується і збирається довести це в суді.

Читайте також: Атрошенко став лауреатом загальнонаціональної премії «Людина року – 2017»

Владислав Атрошенко дав завдання юридичному відділу скласти перелік пов’язаний з ним осіб, аби надалі попереджати потенційний конфлікт інтересів.

Судовий розгляд по справі міського голови відбудеться 30 березня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: суд, Владислав Атрошенко, конфлікт інтересів, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект