Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Прокурор оголосив перші результати експертизи гуртожитку за адресою вул. Попудренка, 16 (відео)Прокурор оголосив перші результати експертизи гуртожитку за адресою вул. Попудренка, 16 (відео)

Чому впав гуртожиток на Попудренка, 16 і чи відповідатиме за це тодішній начальник комунального підприємства «Новозаводське» В’ячеслав Ніколенко?З дня трагедії минув майже рік. Завершилось слідство і розпочались судові розгляди по суті. Попередньо будівлю гуртожитку визнали речовим доказом та залишили під арештом.

Нагадаємо, 12 грудня 2016 року частина будівлі, де розміщувались санвузли, впала. Під завалами опинились двоє мешканців гуртожитку. Від отриманих поранень жінка загинула на місці, юнака вдалось врятувати.

Жителі гуртожитку звернулись до суду за грошовим відшкодуванням. Відповідачем став тодішній керівник КП «Новозаводське».

В’ячеслав Ніколенко, колишній керівник КП «Новозаводське»: «Я не чувствую себя виноватым в разрушении этого дома. Моей вины нет. О проблемах дома, будучи начальником этого предприятия, я узнал в день развала».

Вперше під час цього слухання прокурор озвучив реальні експертизи.

Роман Яременко, прокурор відділу прокуратури Чернігівської області: «Гідроізоляція стін фундаменту відсутня. Організована система водовідведення атмосферних опадів покрівлі житлового будинку відсутня. Вода з покрівлі стікає на вимощення, яке практично по всьому периметру будинку зруйноване».

До того ж у зв’язку з ландшафтом весь час біля фундаменту збиралась вода. Та це було не єдиним джерелом вологи.

«Значна корозія трубопроводів. Вода з душових стікала прямо в підвальне приміщення. У наявності трубопровідні труби, що не приєднані до загальної системи водовідведення та каналізації», - зачитав результати експертизи Роман Яременко.

Цю будівлю прийняли в експлуатацію ще у 1969 році. Прокурор стверджує, що протягом останніх 5 років мешканці систематично скаржились на її стан.

Після розгляду документальних доказів у справі зробили перерву. Продовжать її 18 грудня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: В’ячеслав Ніколенко, суд, гуртожиток, обвал, Роман Яременко, прокурор, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект