Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Зловмисники вкрали обшивку теплоізоляції на трубі ТЕЦ (відео)Зловмисники вкрали обшивку теплоізоляції на трубі ТЕЦ (відео)

Утеплення з теплотраси на металобрухт.Зранку 9 листопада до поліції зателефонував працівник Чернігівської ТЕЦ і повідомив, що під час обстеження теплової мережі помітив зникнення 30 м металевої частини ізоляції.

На місце одразу виїхала поліція.

Віталій Копистко, речник патрульної поліції Чернігова: «Під час обстеження навколишньої території було виявлено двох осіб, які якраз намагалися сховати металеві елементи ізоляції. Як в подальшому було встановлено, ці металеві листи були саме з тієї теплової мережі».

Правоохоронці з’ясували, що ці твоє не вперше помічені за крадіжку ізоляції. Один з них навіть був раніше засуджений за аналогічні крадіжки.

Віталій Копистко: «В залежності від суми збитків, за такі дії може бути або адміністративна, або кримінальна відповідальність».

У ТЕЦ стверджують, теплових втрат на вищезгаданій ділянці не передбачається. Всі ремонті витрати теплопостачальник бере на себе. Працівники ТЕЦ запевняють, ремонт пошкодженої ділянки відбудеться найближчим часом.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: кражідка, металобрухт, ТЕЦ, теплоізоляція, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект