Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Фестиваль Коза-2017 стартував (відео)Фестиваль Коза-2017 стартував (відео)

З приготування куті на Красній площі розпочався зимовий фольклорний фестиваль «Коза». Традиційно її готують на Маланку та напередодні святого Василя. За справу взялись гуртом під співи і танці.Олександра Федоренко, організатор фестивалю «Коза»:
- Сегодня мы решили сделать акцент на обрядовость и как раз те команды, которые будут выступать, они и представят самый разный фольклор разных регионов. Плюс у нас новая экспериментальная локация – групповое приготовление кути.

Поки готувалась кутя, музичний марафон фольклорних колективів розпочав на головній фестивальній сцені гурт «Дивина» з Донецька. Він має давню історію. Сучасну, його нинішні учасниці, вимушені писати далеко від дому. Гурт зберігає народні традиції свого краю. Як на Донеччині водять козу побачили чернігівці.

Юлія, учасниця гурту «Дивина»: «Зараз ми намагаємось показувати переважно Донеччину. Навіть раніше, куди б ми не приїжджали, усюди люди дивувалися: «А що Донецький фольклор є?». Так він є, він дуже багатий, розвинене та гарне багатоголосся, та переважно пісні українською мовою».

Перший день на фестивалі «Коза» запам’ятався смачною кутею, яку скуштували усі охочі, та виступами фольклорних колективів.Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: фестиваль «Коза», Коза-2017, Красна площа, Олександра Федоренко, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект