Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Відвідуєте драмтеатр без перешкод? Як потрапляли на виставу діти на візочках? (відео)
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Відвідуєте драмтеатр без перешкод? Як потрапляли на виставу діти на візочках? (відео)

Незручне свято.

Щороку в місті організовують обласне новорічне свято для дітей з багатодітних родин, учасників АТО та малечі з особливими потребами. Традиційно захід проводять у драмтеатрі. Все як зазвичай: солодкі подарунки, вистави, спілкування із Дідом Морозом. Із року в рік програма майже не змінна. Традиційним залишається у будівлі театру і відсутність належних пандусів. Батькам дітей на візочках самотужки доводиться заносити нелегкий транспорт із малечею. На жаль, сходи це частина шляху до мистецтва.


Проблема доступу людей з обмеженими можливостями до будівель соціального значення багато років ніяк не вирішується. Жителі міста, які користають візочками мають самостійно долати перепони.

Попри це кожен із них безмежно радіє відвідуючи заходи та вистави. Сподіваються, в новому році все зміниться на краще. Адже вони вміють вірити у дива як ніхто інший.

Попри бар’єри на шляху запрошені поринули у казковий настрій. Сподіваємось, новий рік відкриє для людей з обмеженими можливостями більше дверей.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: драмтеатр, люди з обмеженими можливостями, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!