Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Олександр Соколов впевнений у своїй перемозі (відео)

Радио
Радио

Олександр Соколов впевнений у своїй перемозі (відео)

Гроші за квартири чорнобильцям повернули на рахунок міської ради. Олександр Соколов впевнено заявляє, що гроші є, шкоди державі не нанесено, а отже кримінальна справа проти нього тепер шита білими нитками. Більше того називає навіть винуватців у тому, що чорнобильці за державною програмою не отримають свого житла.

Рятівне коло меру кинув місцевий забудовник Віктор Вереша і його підприємство «Укрсівербуд». Саме він погодився викупити у міській раді право вимоги грошей з «Домобудівника». Вже наступного дня перерахував 4 мільйони 750 тисяч на рахунок міської ради. Саме ці гроші є предметом справи проти Соколова, котрі він перерахував «Домобудівному комбінату» для придбання квартир чорнобильцям за державною програмою незважаючи на те, що будівництво було не на тій стадії, коли в нього можна вкладати гроші держави. Чому «Укрсівербуд» вирішив виручити мерію саме зараз його директор ні пари з вуст, лише цитує багатозначну приказку "Якщо довго вгорювати, можна і вговорити".Гроші повернулися на рахунок. У Соколова вже пишуть листи в Кабмін, що з ними робити. А сам градоначальник виглядає впевненим у своїй перемозі.

У своєму клопотанні про закриття справи адвокат Соколова йде далі і натякає, що службовці прокуратури входили до організованого злочинного угрупування і без належних підстав відкрили провадження проти мера. У прокуратурі на такі закиди не зреагували, жодних публічних заяв. У прес-службі нам повідомили, що там чекають суду над градоначальником, котрий і має врахувати всі обставини справи.


Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігів, Олександр Соколов, гроші, "Укрсівербуд"

Добавить в:
 
 


Центр Комплект