• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ремонт вулиці Малиновського – це перший етап будівництва об’їзного шляху для вантажівок


реклама

Ремонт вулиці Малиновського – це перший етап будівництва об’їзного шляху для вантажівок

 

Вулицю Малиновського від Шевченка до Олександрівської закриють для проїзду, починаючи з понеділка, 12 квітня, на період виконання тут дорожниками своїх робіт. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні виконавчого комітету.Як зазначають у профільному управління, ремонт названої ділянки – це перший етап будівництва об’їзного шляху, для перенаправлення потоку вантажного транспорту і виведення його із житлових кварталів ближче до межі міста.

Євгеній Дейнеко, заступник начальника Управління житлово-комунального господарства:
«Згідно організації руху і виконання робіт, необхідно провести ремонт Малиновського, потім перейти до інших ділянок. Це буде ділянка коло на Шевченка-Малиновського, коло на 1 Травня-Кільцева і ділянки, які з’єднують це все. Тобто об’їзд буде не через кільцеву, а через Малиновського, Олександрівську, з виїздом потім вже на кільцеву в районі 1 Травня».

На Малиновського, як потім і на 1 Травня, Кільцевій та Олександрівській, передбачений середній поточний ремонт. Завершити роботу тут попередньо планують за півтора місяці, а саме – до 29 травня. Впродовж цього часу весь автотранспорт рухатиметься в об’їзд перекритої вулиці.


Євгеній Дейнеко, заступник начальника Управління житлово-комунального господарства:
«Об’їзд буде виконуватися відповідно до схеми організації дорожнього руху, тобто через вулицю Кільцева і через вулицю 1 Травня, Олександрівська, якщо потрібно рухатися в тому напрямку. Мешканці прилеглих будинків, які проживають поруч, будуть рухатися уже по вулицях приватного сектору, відповідно кому як буде зручніше».

Інакше курсуватимуть і деякі маршрути міського громадського транспорту.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Буде скорочено тролейбусний маршрут №1 до Бобровиці, до діагностичного центру, бо немає технічної можливості, де можна в іншому місці розвернути тролейбус. Для того, щоб забезпечити містян можливістю доїзду до роботи і з роботи, ми плануємо продовжити 27-й та 43-й маршрут з іншої сторони, зі сторони Олександрівської до кінцевої «Сіверянка». Він буде працювати з 7-ї до 9-ї та 16-ї до 18-ї. А також будемо звертатися до перевізників, щоб було посилена робота маршрутів №26, 17 та 16, які проходять по вулиці Шевченка».

Нагадаємо, від 12 квітня до 15 червня також обмежується рух вулицею Київська від перехрестя з Довженка до Грибоєдова, тому автобусні маршрути №17 і №3 курсуватимуть по Північній, що паралельно Київській. На цьому відрізку шляху продовжуватиметься реконструкція підземний мереж водогону та будівництво нового каналізаційного колектору. Такі роботи у минулому році виконували від проспекту Миру до вулиці Гонча.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Малиновського, ремонт дороги, Олександр Рижий, Євгеній Дейнеко, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект