• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вакцинація поза чергою: у Чернігові разом із медиками від Covid щеплять громадських діячів


Вакцинація поза чергою: у Чернігові разом із медиками від Covid щеплять громадських діячів

 

18 громадських діячів та волонтерів отримали щеплення від коронавірусу у Чернігові. Про це Суспільному сказав начальник центру громадського здоров’я Володимир Тарасовський. Мобільні бригади роблять щеплення публічним особам разом з медпрацівниками, аби не використані дози вакцини, не були утилізовані, а також з метою популяризації вакцинації. Як почувають себе чернігівці, які зробили щеплення, дивіться у сюжеті.Серед провакцинованих волонтерка Ольга Палькова-Свірчевська. Каже, чекала на вакцину від коронавірусу, адже перебуває у зоні ризику отримати ускладнення при інфікуванні, бо має цукровий діабет.

«Для мене це було зважене рішення, якщо у нас в Україні з’явиться вакцина якісного виробника, якісна вакцина – я буду вакцинуватися при першій можливості. Власне це є фактично «AstraZeneca», просто виробництва Індії. І, наскільки мені відомо, вона і в Канаду закупається, і в ту ж саму Британію», – сказала Ольга Палькова-Свірчевська.

Також зробила щеплення заступниця начальника прес-служби Чернігівської міськради Наталія Чусь. Каже – робити чи ні, не вагалася.

«У мене майже вся родина це люди з факторами ризику. Наприклад, батьки мого чоловіка мають такі діагнози і в такому стані, що ми боїмося їх заразити. Ми рік їх не бачили, а до того ми їздили щотижня», – розповіла Наталія Чусь.

Наталія та Ольга про своє самопочуття тепер звітують у соцмережах.


За словами жінок, це виключно їх ініціатива, робити пости у Фейсбуці їх ніхто не зобов’язував.

«Це свідоме рішення, щоб розповідати людям, як це все відбувається», – пояснила Наталія Чусь.

Станом на 9 березня у Чернігові від коронавірусу вакцинували 18 громадських діячів та волонтерів.

«Наразі така компанія є розгорнутою, в Фейсбуці та Інстаграмі. З людей, які виявили бажання нашому регіональному координатору Романі Сопотницькій , ми формуємо списки громадських діячів. По можливості будемо їм телефонувати і запрошувати на пункт щеплення», – сказав начальник Чернігівського обласного центру громадського здоров’я Володимир Тарасовський.

За його словами, тепер окрім публічних діячів та медиків отримати щеплення від коронавірусу зможуть підприємці, які працюють у медичній сфері.

Загалом, від початку кампанії з вакцинації в Україні щеплення отримали понад 19 тисяч людей.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: щеплення, коронавірус, COVID-19, громадські діячі, вакцинація, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект