Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Чернігівщині 74-річну пацієнтку виписали з лікарні з пневмонією, після цього жінка померла


На Чернігівщині 74-річну пацієнтку виписали з лікарні з пневмонією, після цього жінка померла

Реальність лякає.

Трагедія на Чернігівщині. 74-річну Катерину Іванівну виписали завчасно зі стаціонару з пневмонією. Комусь було потрібне її місце. Жінка просто померла.Її трусило, в неї боліла голова та легені. Вона задихалася. 74-річну Катерину Іванівну в такому стані відправили додому з Бобровицької «ковідної» лікарні Чернігівської області.

«Вона була ніяка. Ми сиділи на лавці. Речі нам викинули через вікно. Грубили нам».

Вдома жінка почала знову задихатися і її знову забрала «швидка». Але лікувати запізно. Пенсіонерка померла. Хоча ще тиждень тому медики говорили: «Нічого страшного».

«Їй ввечері стало погано. Боліла голова. Вона не розуміла, що з нею. В неї відмовила повністю ліва рука – ні на що не реагувала. Приїхала «швидка». Вони сказали, нічого страшного, буває».

Пенсіонерку відправили до інфекційного відділення з «ковідними» без ПЛР-тесту. Тільки згодом вирішили взяти аналізи.

«Вони написали, що в неї тест на «ковід» негативний. Але його не хотіли показувати».

«Нехай не займає місце» – з такими словами жінку виставили за двері лікарні.

«Покликали до головного лікаря, який чітко сказав: «Мені поступив дзвінок з Чернігова і я маю виписати її, бо мені сказали, нехай вона не займає місце тих людей, у яких дуже тяжкий стан».

Уся інфекційна дивилася у вікно за стражданнями жінки на лавці. Але ніхто не вийшов.

«Ніхто не вийшов. Я годину стояла дзвонила у двері. Нас усі бачили. Бачили, як сиділа бабуся та задихалася. Вона трусилася. Людина просто вмерла від того, що її недолікували».

Знімальна група телеканалу «NEWSONE» без попередження завітав до керівництва лікарні. Показали відео. Питання одне: як можна було випхати за поріг Катерину Іванівну в такому стані.

«Госпіталізуються пацієнти або з середньою тяжкістю, або важкою. Мені доповіли, що вона легкого ступеню тяжкості».

Виявляється, ніхто нібито не в курсі, що відбувається. Обіцяють розібратися.

«Проведемо службове розслідування. Це ми так не залишимо».Катерина Іванівна

Після виходу сюжету в ефір, на наступний день на сторінці Чернігівської обласної державної адміністрації з’явилася інформація, що розпочата службова перевірка Бобровицької центральної районної лікарні.

«Створена спеціальна комісія, яка з’ясує обставини надання медичної допомоги пацієнтці у медичному закладі та за результатами якої будуть прийняті відповідні рішення.
Керівник Управління охорони здоров'я Петро Гармаш одразу відбув у відрядження до Бобровицького району»
, – йдеться у повідомленні на сторінці Чернігівської ОДА.

Також голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко звернулася до ГУ Національної поліції в Чернігівській області щодо перевірки даного факту та інформації, викладеної у сюжеті телеканалу.

Gorod.cn.ua за матеріалами NEWSONE та Чернігівської ОДА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бобровицька ЦРЛ, NEWSONE, Чернігівська ОДА, перевірка, пневмонія

Добавить в:


ЦентрКомплект