Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Майора, який у серпні покалічив трьох курсанток, залишили під вартою


Майора, який у серпні покалічив трьох курсанток, залишили під вартою

Залишили під вартою майора Володимира Холодного, який у серпні покалічив 3 курсанток. Суд відмовився відпустити під домашній арешт. Саме про це у понеділок, 16 листопада, просив адвокат обвинувачуваного.П’яний майор у серпні на власному автомобілі на території військової частини спочатку кілька разів погрожував, а потім на швидкості в’їхав у групу курсантів. Вони саме стояли у черзі за формою. 3 дівчини зазнали жахливих травм. Двом ампутували по нозі, другу ногу Олександрі Гуй намагаються врятувати вже німецькі лікарі.

На момент наїзду у крові майора Холодного лікарі виявили 2,4 проміле алкоголю. Це означає він випив щонайменше пляшку горілки. Так Володимир Холодний святкував своє призначення на нову посаду.

Майор свою провину повністю визнав. І саме це, сподівається його адвокат, може пом’якшити вирок, який суд планує винести на початку січня.

Олександр Навроцький, адвокат обвинуваченого: «От 3 до 8 как минимум. Смягчающие обстоятельства определяет суд. А это и его искреннее раскаяние, признание вины и возмещение убытков. На сегодняшний день потерпевшие не понимают, но это позиция потерпевших, а он хочет и будет помогать».


Матеріали по темі:

П’яний майор, який в Києві на території військової частини збив трьох курсанток, родом з Прилук

«Людина погубила мрії нашої доньки»: журналісти поспілкувалися з родичами потерпілих курсанток

Студентки вперше зустрілися з пресою після травматичного наїзду на території військової частини


Володимир Холодний вперше після страшної аварії побачив курсанток та їхніх батьків

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: суд, Володимир Холодний, ДТП, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект