• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » День знань в умовах карантину в прилуцькій гімназії №1


День знань в умовах карантину в прилуцькій гімназії №1

6-річний першокласник гімназії №1 Давід Воронцов, не дивлячись на свій зовсім юний вік, як справжній чоловік одразу запевняє, що у нього все чудово. Початку свого першого навчального року маленький школяр чекав довго. Зізнається, найбільше приваблювала незвідність, яке ж воно життя школяра.

Готували першокласника до шкільної буденності усією родиною. Мама, тато та бабуся обирали найкраще шкільне приладдя.З особливою ретельністю до школи готували і першокласницю Софію. Як справжня леді, найперше, про що розповіла дівчинка, то це процес одягання.

По дівочому Софія сказала і про те, наскільки сильно вона хотіла до школи.

Софія Тарабаря, першокласниця гімназії №1: «Дуже сильно, я люблю папу і маму».


У супроводі із бажанням пізнання шкільного життя, все ж мріють першокласники і про здобуття знань. Наразі у деяких школярів у пріоритеті знання мов, а в інших бажання навчатися, тому що гарний перший вчитель.

Із мрією про початок навчання у школі до учнівського колективу гімназії №1 першого вересня 2020 року додалося 79 першокласників. І хоча новий навчальний рік дещо незвичний, його чекали як школярі, так і вчителі. Адже за плечима педагогів не лише 3-місячні канкули, а й декількамісячні реалії дистанційного навчання.

Проте, на щастя, 1 вересня вчителі та учні знову зустрілися поглядами та усміхнулися один одному. З дотриманням карантинних умов та усіх необхідних обмежень, навчальний рік все ж розпочався.

Найважче, говорить директор гімназії Олена Рогальова, відмовитися від довгоочікуваних обіймів. Але у пріоритеті здоров’я, тому доводиться. Дбаючи про здоров’я усіх школярів, довелося зустрічати їх у навчальному закладі досить стримано та з обмеженнями.

Загалом у 2020 році лави школярів поповнили 588 першокласників. А от востаннє День знань у статусі школяра відзначило 299 одинадцятикласників.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День знань, прилуцька гімназія, 1 вересня, ТК «Прилуки»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект