• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В школі №29 пройшла святкова лінійка (фото, відео)


Радио

В школі №29 пройшла святкова лінійка (фото, відео)

Як повідомлялось раніше, День знань 1 вересня у Чернігівських школах мав пройти у дещо незвичному форматі. На урочистих заходах, які проходять зазвичай в перший день навчального року, дозволили бути присутнім лише першачкам та 11-класникам і їх батькам.

На подвір’ї школи №29, що на Доценка, 9 близько 8.30 ранку 1 вересня зібралось чимало школярів та родичів тих вихованців, які підуть цього року до першого класу. Першачків попросили привести на 8.40, сама ж лінійка була запланована на 9-ту ранку. Найхвилюючою подією для більшості присутніх став вихід 5-ти перших класів під музику з їх першими вчительками.

1-А клас, вчителька Наталія Іванівна Соколовська
1-Б клас, вчителька Ірина Володимирівна Безхмельницина
1-В Клас, вчителька Яна Ігорівна Будяк
1-Г клас, вчителька Анна Геннадіївна Комлаш
1-Д клас, вчителька Олена Геннадіївна Копелєва


Батьки та дідусі з бабусями поодставали свої смартфони, та знімали першачків, переговорюючись один з одним: «Оно наша стоїть, дивись яка кумедна», «Дивись, он наш парубок пішов, серйозний такий», «Якісь вони всі перелякані», «Бідні діти, це ж скільки років їм ще до школи ходити». Також професійну зйомку Дня знань-2021 проводили два відеооператори, аби зберегти пам’ять на довгі роки.Майбутні випускники школи у своїх емоціях були більше стримані. Багато хто прийшов з досить вишуканими букетами квітів та рослинами у горщиках, дарували їх вчителям та директорці. Переважна більшість присутніх була без масок.


З вітальним словом на початку заходу виступила Совєтова Галина Василівна - очільниця школи №29:

- Добрий день, школо! В нас сьогодні не зовсім звичайний день, тому що вперше, ми шикуємося у складі лише перших та 11-х класів. Але, незалежно від цього ми щиро вітаємо вас з початком нового року.

- Любі першокласники, залишайтеся веселими, здоровими, натхненними. Нехай кожен шкільний день проходить з задоволенням, полюбіть школу і вона полюбить вас. Нехай кожен ваш день буде наповнений новими знаннями, подіями, та нехай кожен з вас знайде шкільних друзів. Потім будуть інші - в подальшому навчанні та роботі, але шкільні друзі - найкращі. Нехай кожен шкільний день буде для вас відкритим, щирим, добрим, нехай у вашому житті все буде гарно.

- Шановні 11-класники! У вас залишився 1 рік, для того, щоб підігнати все, що ви не встигли зробити за попередні 10 років, обрати правильний майбутній шлях і зробити так, щоб у вашому житті все було чітко та сплановано, але з приємними несподіванками. Щиро вітаємо шкільний колектив, який багато зусиль докладає до того, щоб ваші знання були найкращими.

- Шановні батьки, особливо першокласників: у вас попереду 12 років навчального життя. Тому, будьте разом з вашими дітьми, разом з нами і ми спільно подолаємо всі перешкоди. Сподіваюсь, що навчальний рік 2021-2022 буде щасливим, гарним, веселим. Зі святом!

Після цього учням продемонстрували вокальні та танцювальні номери, у яких приймали участь вихованці школи.І хоч не всі учні змогли цього року потрапити на лінійку, проте на зворотньому шляху наш кореспондент побачив, як з усіх прилеглих до школи вулиць поспішали на свій перший урок на 10.00, діти з батьками, святково вдягнені та з букетами квітів в руках. Всього в 29-й школі, станом на зараз навчається близько 1 256 учнів. 


У 2021/2022 н.р. у 29 закладах загальної середньої освіти сформовано 98 перших класів, до яких зараховано 2909 дітей.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа, День знань, Совєтова

Добавить в:
 
 


Центр Комплект