Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Куц розповів, що робить «Кліар енерджі» на чернігівському сміттєзвалищі
Рекламодателям

Радио
Радио

Куц розповів, що робить «Кліар енерджі» на чернігівському сміттєзвалищі

Компанія «Кліар енерджі-Чернігів» проводить роботи з дегазації сміттєвого полігону на Масанах, адже це необхідно для виконання ліцензійних умов.

Про це в інтерв’ю Суспільному сказав начальник управління ЖКГ Чернігівської міськради Ярослав Куц.


Про компанію «Кліар-Енерджі» та полігон з 22:04 хвилини


«Фірма («Кліар енерджі-Чернігів», - ред.), яка запропонувала свої послуги по цьому питанню, вона звернулася до депутатського корпусу, їй виділили цю земельну ділянку і вона вирішує питання дегазації», - сказав Куц.

Нагадаємо, фірма «Кліар енерджі-Чернігів» має ліцензію на виробництво електричної енергії на газоелектрогенераторній (когенераційній) установці на чернігівському сміттєзвалищі. Ця фірма у 2017-му році терміном на десять років уклала договір суборенди землі з КП "АТП-2528", яке обслуговує полігон.

За умовами договору, суборендна плата складає 58 гривень на рік.

«Якщо є фірма, яка хоче зайти на цей полігон, робити дегазацію і сплачувати якусь іншу суму – не питання. Але бажаючих немає. Справа в тому, що полігон зараз горить в рази менше, ніж раніше. Якщо у вас є питання, чому вартість землі така, а не така – то треба запитати у фахівців. Є нормативна грошова оцінка. Вартість оренди на певних ділянках. Найголовніше для мене питання дегазації, а не те, що при цьому вони можуть заробляти кошти», - сказав Ярослав Куц.

Також, з його слів, він не знає власників цієї компанії і не в курсі, що це за фірма.

А на те, що за даними правозахисника Олександра Гашпара, до «Кліар енерджі-Чернігів» може мати стосунок міський голова Владислав Атрошенко, відповів так: «Це особисті його справи. Яке це відношення має до міста і моєї роботи? Я не можу задавати (Атрошенку, - ред.) ці запитання».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Кліар енерджі-Чернігів», Масани, сміттєвий полігон, Ярослав Куц, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект