Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Неподалік пляжу «Золотий берег» потонула мати п’ятьох дітей


Неподалік пляжу «Золотий берег» потонула мати п’ятьох дітей

Неподалік пляжу «Золотий берег» на необстеженій території Десни в неділю о 20-й годині потонула 38-річна жінка. Родом вона із Чернігова, хоча працює в столиці. Потерпіла мати 5-х дітей. Наймолодшому сину немає ще й 2 років.Повідомлення про трагедію надійшло близько 22-ї години 9 серпня.

Рятувально-водолазна служба вночі не працює, а тому минув час. Про це знімальній групі телеканалу «Новий Чернігів» розповів Григорій Годун, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, який в понеділок зранку перебував на місці події.

Григорій Годун, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЧМР: «Відпочивала компанія. Вони святкували День будівельника. І жіночка зайшла у воду й потонула. За інформацією свідків, всі бачили, як вона заходила в воду, як вона плавала і як пішла під воду. Свідки прийшли, показали це місце водолазам міській водолазній станції».

Близько 10-ї години ранку водолази почали обстежувати дно. Перевірили чимало територію річки та поки результатів жодних немає.

Рибалки, які тут майже щодня, ошелешені новиною. Кажуть, вчора вони тут також були, та тільки вдень, а тому компанії не бачили. Не на камеру чоловіки кажуть, купатися тут занадто ризиковано, а тому потрібно бути занадто сміливим. Дуже велика глибина і сильна течія, тому припускають, тіло жінки вже віднесло далеко.

Пошукові роботи триватимуть. Коли вони завершаться, водолази прогнозувати не беруться.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: трагедія, річка Десна, рятувальники, потопельник, Григорій Годун, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект