• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 7 років на обліку у психіатра: що відомо про підозрюваного у вбивстві 22-річної жительки Семенівки


реклама

7 років на обліку у психіатра: що відомо про підозрюваного у вбивстві 22-річної жительки Семенівки

 

7 років на обліку у лікаря-психіатра перебуває підозрюваний у вбивстві 22-річної жительки Семенівки. В четвер, 6 серпня, чоловіка затримали правоохоронці, увечері Семенівський райсуд обрав йому запобіжний захід - утримання під вартою на 60 діб без права внесення застави.У четвер, 6 серпня, у Семенівському райсуді обирали запобіжний захід підозрюваному у вбивстві 22-річної жительки. Це 26-річний житель Семенівки.

Судове засідання тривало більше чотирьох годин і закінчилось близько 11-ї ночі. Приміщення суду швидко полишає адвокат підозрюваного, від коментарів відмовляється.

На 22-річну Юлію Строкіну напали в ніч на 26-те липня. Дівчину знайшли з перерізаним горлом у 100 метрах від її будинку. Вона померла у лікарні від крововтрати.

Затримали підозрюваного через 2 тижні. Ми розшукали його профіль у соціальній мережі. У закриті групи він постив картинки зі сценами насилля, зображення жінок із перерізаним горлом. Проаналізувати це попросили психолога. Зі слів Віктора Мозгового, причину слід шукати у дитинстві.

«Хлопчик, коли формується у віці десь 2, 2,5 роки до 4 з половиною – формується його психо-соціальна складова, його особистості. Можна передбачити, що десь це було деформовано. Він має задоволення від акту прояву садизму, жорстокості. От то що ми бачимо, це проекція його внутрішнього світу. Але він пов'язаний зі статевим задоволенням», - сказав психолог Віктор Мозговий.

Прокурор Юрій Сухенко сказав Суспільному, що у справі призначили судово-психіатричну експертизу, щоб з’ясувати, чи підозрюваний осудний.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юлія Строкіна, Семенівка, UA: Чернігів

Добавить в: