• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 22-річну Юлію Строкіну вбили на вулиці. Перерізали шию. Додому не дійшла 100 метрів


реклама

22-річну Юлію Строкіну вбили на вулиці. Перерізали шию. Додому не дійшла 100 метрів

 

Калюжа крові, яка запеклась на дорозі, розтягнулася майже на двадцять метрів. Поряд відбиток протектора шин, також зі слідами крові, і букет квітів. Все це нагадує про вбивство 22-річної Юлії Строкіної із райцентру Семенівка.27 липня близько півтисячі жителів Семенівки прийшли на похорон дівчини. Порядна, привітна, єдина дитина у родині. Батько Дмитро Володимирович начальник Семенівської дільниці акціонерного товариства «Облтеплокомуненерго». Мати Наталія Василівна бухгалтер. Дівчина навчалася в одеському медуніверситеті на стоматолога.

26 липня вночі Юля поверталася із зустрічі однокласників. Гуляли в барі. Спочатку йшла з подругою. Вони розійшлися на початку парку. Далі рушила одна. Додому лишалося метрів сто, коли на неї хтось напав. Вдарив ножем у шию, зачепив сонну артерію. Слідів зґвалтування не було. Наче нічого не пропало.

Кажуть, її друг Валера Савостей відпочивав в іншій компанії. Йшов назустріч і знайшов Юлію в калюжі крові. Поранену привезли до райлікарні, та, незважаючи на старання медиків, вона померла від великої крововтрати. Жителька будинку, біля якого стався напад, каже, що криків про допомогу не чула і нікого не бачила. Собака гавкнув кілька разів, і все.

У Семенівці переполох, люди бояться ходити поодинці, як стемніє. Версії різні. Одна з головних, що гуляє містом, — на Юлю напала душевнохвора людина, а таких агресивних є декілька. Бачили недавно, що один гуляв з ножем. Другий дістав сусідів. Третій тероризує колишню дружину. Поліція перевіряє всіх. Вже опитано більше півсотні людей. Однак поки що (на момент здачі номера) нікого не затримали. Є відео з камер — посеред ночі йде якийсь чоловік, однак розгледіти його обличчя неможливо.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115 «Умисне вбивство».

Зателефонувала батькові убитої.

— Дмитре Володимировичу, у вас є вороги? Можливо, хтось вирішив помститися?

— Замовлення я виключаю. Багато років працював на керівних посадах і завжди до людей ставився з повагою і розумінням. Навіть якщо доходило до звільнення, тримав до останнього.

Розтин робили у Корюківці. Патологоанатом сказав, що поріз професійний. Крім нього дві подряпини на щоці, і все.

— А палець був порізаний?

— Ні. То, певно, зчесане під час падіння.

— У Семенівці кажуть, що це зробив божевільний. А ви як думаєте?

— Не думаю. У мене немає припущень. Ми живемо тихо, мирно.

— Вірите, що поліція розкриє цей злочин?

— Звичайно.

— Зухвале вбивство юної дівчини схвилювало навіть бувалих поліцейських, — говорить Юлія Ковтун, прес-секретар Головного управління Нацполіції в області. — Справа на особливому контролі в Едуарда Альохіна, керівника управління Нацполіції. Він особисто приїздив у Семенівку, щоб скоординувати роботу місцевої поліції. Також у райцентрі побували заступники начальника. Туди відправлені найдосвідченіші оперативники обласного управління. Вони аналізують відео з камер відеонагляду, опитують сусідів, друзів, родичів, однокласників дівчини.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №31 (1785), 30 липня 2020 року. Фото з Інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юлія Строкіна, Семенівка, вбивство, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: