• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Через розбиту дорогу не ходять автобуси: на Новгород-Сіверщині відремонтують дорогу до Об’єднаного


Через розбиту дорогу не ходять автобуси: на Новгород-Сіверщині відремонтують дорогу до Об’єднаного

Ремонт дороги, яка сполучає Новгород-Сіверський з селами Об’єднанської сільради розпочнеться від завтра. Відремонтують 5 кілометрів від села Гнатівки до села Об’єднаного. Ця ділянка найбільше зруйнована. Через стан дороги від сіл до райцентру вже рік не ходять рейсові автобуси.Так виглядає ділянка дороги між селами Гнатівка та Об’єднане. Дорога сполучає села Подесення з райцентром. Асфальт залишився тут фрагментарно. Через стан дороги автобуси до райцентру вже рік як не ходять. Якщо треба до міста селяни винаймають легкові автівки. За 30 кілометрів до Новгорода-Сіверського і назад треба заплатити від чотирьохсот гривень.

«Он бачите машина стоїть – 100 гривень плати вчотирьох сідай і їдь. Якщо ще шофер згодиться. Добре якщо є три-чотири людини. Якщо нема, так сам платиш 400 гривень», - розповідає Микола Сивоконь.

На машині 30 кілометрів до Новгорода-Сіверського треба їхати півтори години. Каже водій Михайло Науменко.

«Буває таке що машина зависає на дні в ямках. Якщо пройдуть дощі, не видно ям. Я своєму авто два рази на рік роблю повне техобслуговування ходової.»

Возити жителів сільради до райцентру автобусом за кілька років відмовились два перевізники. Останній - рік тому.

Зі слів об’єднанської сільської голови Марії Науменко, перевізник відмовився у зв’язку з тим, що дорога погана.

«Ми зв’язались з приватним підприємцем з Шостки. Поїздив, побачив що така в нас дорога. Каже, вибачте, всі кошти, що заробив за сезон, я витратив на ремонт свого автобуса. Буде дорога, я буду їздити з милою душею, ні – значить ні.»

Це підтвердила телефоном і представниця перевізника.

Ремонт дороги від Гнатівки до Об’єднаного розпочнеться від завтра. Відремонтують 5 кілометрів сто метрів шляху. На це витратять приблизно 21 мільйон гривень.

Завершити ремонт дороги планують за два місяці - до 30 вересня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, автобус, UA: Чернігів

Добавить в: