• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Мітинг у Мені: місцеві проти центру району у Корюківці


Мітинг у Мені: місцеві проти центру району у Корюківці

Близько двох сотень жителів Мени та ближніх сіл вийшли з мирним мітингом на головну площу міста. Протестували проти рішення комітету Верховної Ради, який центром п’ятого району Чернігівщини визначив Корюківку. Люди хочуть, щоб це була Мена. Паралельно з того ж приводу пройшла позачергова сесія Менської ради. Як проходив мітинг та які його результати - дивіться у сюжеті.10 ранку, головна площа Мени. Кілька сотень менян та жителів ближніх сіл вийшли на мирний мітинг.

22 червня на засіданні профільного підкомітету Верховної Ради прийняли рішення про утворення п’ятого району в Чернігівській області. До нього увійшли Менська, Корюківська, Сосницька та Сновська ОТГ. Центром тоді визначили Мену. Через тиждень, 1 липня, комітет Верховної Ради змінив думку і центром рекомендував Корюківку.

Менський міський голова Геннадій Примаков каже, переваги Мени проти Корюківки визнали експерти Міністерства розвитку громад, їх обраховували за методикою. Найважливіше, каже, - в Мені за період децентралізації утворили 8 міжрайонних представництв органів центральної влади. Це, наприклад, Сервісний центр МВС, податкова, поліція, міграційна служба. У Корюківці є відділення деяких з них.

«У нас є залізниця, національна трасса-27. По безпековості ми також перше місце займаємо, в нас розташований командний обласний пункт», - сказав міський голова Мени Геннадій Примаков.


«Тут і «МРЕО» у нас міжрайонне, і поліція, і податкова. А в Корюківці немає нічого. Тут усе позакривати, а там треба по-новому відкривати?», - обурюється житель Мени Василь Супрун.

«Нам тут ближче і інфраструктура: поліція, податкова. Ми підтримуємо тільки за Мену», - додає жителька села Макошино Людмила Павлюк.

Паралельно із мітингом у районній раді проходить позачергова сесія. У порядку денному - 2 питання. Одне з них - звіт голови райдержадміністрації Євгена Соловйова про відстоювання Менського району. Та голова райдержадміністрації у відпустці, тому ніхто не звітував.

За словами заступника голови райдержадміністрації Миколи Петрушенка, установа активно включилася в боротьбу за Менський район. Зокрема адміністрація була співавтором презентації про здобутки району, яку заслухали на засіданні підкомітету.

На сесії депутати прийняли рішення зобов’язати голову адміністрації продовжувати відстоювати район та відзвітувати на наступній сесії. Про це йдеться у проекті рішення. Міська ж рада збирається звертатися до голів депутатських фракцій і комітетів.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мітинг, Корюківка, UA: Чернігів

Добавить в: