• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Декоративне панно з Градецького розібрали і передали до художнього музею Чернігова


Декоративне панно з Градецького розібрали і передали до художнього музею Чернігова

Декоративне панно з фойє готелю Градецького передали до художнього музею. Представники спільноти «Чернігів-монументалізм» домовилися із власниками готелю про демонтаж панно в холі будівлі. Про це повідомила Суспільному координаторка спільноти Олена Загребіна.37 років це декоративне панно прикрашало інтер’єр готелю «Градецький». Зараз його розібрали. Про це домовилися із власниками готелю. За 4 години панно розібрали на 120 частин, кожен елемент пронумерували та підготували до передачі обласному художньому музею.

«Елементів приблизно 120. Деякі елементи потребують реставрації.»

Цей елемент декору унікальний тим, каже Олена Загребіна, що тут зібрані древні символи Чернігова, виготовленні різними техніками.

У художньому музеї імені Галагана планують показати це панно глядачам у цьому році, каже директор Юрій Ткач. За його словами, в музеї є майстри, які зможуть відреставрувати пошкодженні елементи та відновити панно.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: декоративне панно, Градецький, музей, UA: Чернігів

Добавить в: