Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Начальник управління спорту міськради Андрій Дериземля отримав догану через смерть підлітка
УБП


Home net

Начальник управління спорту міськради Андрій Дериземля отримав догану через смерть підлітка

Начальник управління спорту міськради Андрій Дериземля отримав догану. Про це сьогодні на нараді в Чернігівській міськраді сказав міській голова Владислав Атрошенко. Це пов’язано зі смертю підлітка. 17-річний юнак потонув 8-го травня на водоймі на вулиці Варзара під час веслування на каное. Андрій Дерезимля каже, хлопець не був учнем спортивної школи.Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко сказав так: «Тренер це безпосередній керівник, а от обов’язки прямого керівника чітко розуміти, які ризики, як убезпечиться ці ризики, матеріальна складова: є жилети, нема жилетів, як там і так далі і що відбувається.»


Андрій Дерезимля розповів: «Він займався, тренувався і відповідно є рапорт тренера, щоб зарахувати його в групу, в спортивну школу. З осені минулого року, почав займатися і відповідно, як запевнив мене в пояснювальній записці директор і заступник директора, він не зарахований в групу тому що не виконав відповідні нормативи. В першу чергу, зі слів тренера, це було бажання саме спортсмена. Він дійсно був талановитим, дійсно був працьовитий, він хотів надолужити той термін, що він не тренувався. Як ми вже з’ясували, він тренувався по два тренування на день.»

Нагадаємо, 17-річний хлопець потонув 8-го травня опівдні на озері в мікрорайоні Лісковиця у Чернігові. Зі слів очевидців, юнак займався веслуванням і поруч були тренери. Поліція відкрила кримінальне провадження.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: смерть підлітка, Андрій Дериземля, Владислав Атрошенко, Лісковиця, каное, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект