Нормовен

Мистецький онлайн-марафон

Мистецький онлайн-марафон «З музикою в серці» запустила чернігівська музична школа №2 імені Євгена Богословського.Час дистанційного навчання відкриває нові можливості, каже заступник директора Марина Мойсієнко, з якою поспілкувалися телефоном.

Марина Мойсієнко, заступник директора чернігівської музичної школи №2 ім. Євгена Богословського: «За останні 2 тижні роботи з викладачами набралося дуже багато відеоматеріалів з учнями, з якими працюють наші викладачі дистанційно, які б ми хотіли оприлюднити. Тому що діти працюють у домашніх умовах, фактично, не виходячи на вулицю, в умовах карантину. Вирішили зробити такий марафон».

Так діти підтримують один одного, а також опановують новий досвід. Бо як відомо, онлайн виступ – це значно більше аудиторії, аніж класна кімната чи навіть сцена музичної школи, каже Марина Мойсієнко. Вона теж викладає уроки з гітари онлайн, а її учні гратимуть для тих, хто через карантин змушений бути вдома. Тільки цього разу їх виступи звучать не на сцені, а з власної оселі.

Марина Мойсієнко, заступник директора чернігівської музичної школи №2 ім. Євгена Богословського: «Плюс ми звітуємо цим концертом про свою дистанційну роботу. Кажемо, що ми не просто сидимо вдома і нічого не робимо. Ми робимо дуже багато. Запрошуємо наші мистецькі школи, і художня школа може працювати в такому режимі, викладати свої художні роботи».

Перша частина марафону «Музика в кожну оселю» вже на ютуб. Друга – в процесі підготовки. При чому діти викладають свої найкращі дублі, у них усе серйозно, а от у нас – з гумором.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: музична школа, марафон, Марина Мойсієнко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект