Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Прокопенко каже, що цього року Славутич можуть передати до складу Чернігівської області


Прокопенко каже, що цього року Славутич можуть передати до складу Чернігівської області

В цьому році місто Славутич можуть передати до складу Чернігівської області. Про це голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко сказав в прямому ефірі програми «Звіти наживо».З його слів, це питання наразі обговорюють в Міністерстві розвитку громад та територій.

«Зараз якраз Верховній Раді якраз є закон «Про новий адміністративний устрій». Наскільки я розумію, воно буде врегульовано законом. Є позиція експертів міністерства в тому, що логічно було би передати Славутич Чернігівській області. Можливо, так, в цьому році Славутич буде передано до Чернігівської області», - сказав Прокопенко.


За словами Андрія Прокопенка, на минулому тижні, він мав зустріч зі Славутицьким міським головою Юрієм Фомічевим. Обговорювали в тому числі і питання приєднання.

«Громаді Славутича подобається їх статус нинішній. Але є і інші думки. Тобто, скільки людей, стільки і думок. Є позиція Київської області, вони проти. Наша позиція – ми б зробили все, щоб Славутич взяти. Славутич має реверсну дотацію. Це не дотаційне місто, це те місто, яке може стати драйвером росту в цьому регіоні», - розповів Андрій Прокопенко.

Славутич – наймолодше місто України. Тут живе понад 25 тисяч людей. Рішення про його будівництво для постійного проживання працівників ЧАЕС прийняли у 1986 році. Географічно воно розташоване на території Чернігівської області, однак знаходиться у підпорядкуванні Київської.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Прокопенко, Славутич, Юрій Фомічев, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект