Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Право на щастя, або Роздуми сучасної жінки». Чернігівська письменниця Наталія Коса презентувала нову книжку
Карантин

«Право на щастя, або Роздуми сучасної жінки». Чернігівська письменниця Наталія Коса презентувала нову книжку

Книгу «Право на щастя, або Роздуми сучасної жінки» презентувала в четвер, 23 січня, в бібліотеці імені Коцюбинського Наталія Коса, в рамках конкурсу «Книга року».Чернігівська письменниця відома у творчому колі давно. Неодноразово публікувалася у різних збірках. А у 2018 році світ побачила її перша книга.

Писати пані Наталія почала з дитинства. Її завжди оточували творчі люди, що і послугувало поштовхом взятися за перо. Тематика у її книг різна, але здебільшого пов’язана з автобіографією, спогадами про дитинство, власними пережитими подіями та трагедіями.


Крім поезії є на сторінках збірки і оповідки. «Збреши» одна з її найулюбленіших, каже авторка. В ній письменниця узагальнює всі жіночі проблеми і негаразди, які можуть звалитися на голову жінки. Через що їй приходиться пройти перш ніж якось влаштувати своє життя.

Підтримати письменницю прийшли друзі, колеги і поціновувачі її творчості.

В майбутньому у Наталії Коси великі плани. Письменниця збирає багато інформації про місто, де народилася, і планує видати книгу про історію свого роду.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Наталія Коса, презентація, книга, бібліотека Коцюбинського, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект